• 19 maja 2024

HealthNeedsLove - HealthifyMe gra Kupidyna w podróży odchudzającej

Zaintrygowany fitnessem dostarczanym na platformie cyfrowej, Rajat Bhasin, który szukał sposobu na zbudowanie mięśni i uzyskanie szczupłej sylwetki, po utracie 17 kilogramów, zapisał się do HealthifyMe. Zbilansowana dieta, która była dostosowywana co tydzień wraz z niemonitorowanymi treningami doprowadziła do jego fenomenalnej transformacji, ale nadmierny wysiłek pozostawił go z osłabionymi plecami.

Rajat rozpoczął swoją przemianę pod okiem starszego dietetyka, Alpy Momaya, który nie tylko zmodyfikował jego dietę, aby pomóc mu szybko wrócić do zdrowia, ale także wcielił się w rolę Kupidyna. Zastanawiasz się jak? Czytaj dalej, aby się dowiedzieć.

W poszukiwaniu towarzysza

To udowodniony fakt, że posiadanie towarzysza zdrowia ułatwia pracę nad osiągnięciem celu, i dla tego HealthifyMe stworzyło społeczności społeczne, w których osoby o podobnych celach fitness wspierają i motywują się nawzajem na swojej drodze fitness. Rajat poznał Anikę w jednej z takich grup.

To, co zaczęło się od wymiany wskazówek, przepisów i regularnych aktualizacji treningów, przerodziło się w rutynę; z częstymi spotkaniami, sesjami treningowymi, biegami i nie tylko! Anika straciła 22 kg i 35 centymetrów pod okiem swoich trenerów Alpy i Meenakshi. Aby uczcić swoje postępy i zmotywować innych aspirantów fitness do rozpoczęcia swojej transformacji, Anika założyła również swój własny blog fitness.

Rajat również nie był daleko w tyle, postanowił pracować nad uzyskaniem ciała, o którym zawsze marzył, co udało mu się osiągnąć dzięki uprzejmości swoich trenerów!

"Mój trener fitness, Sharu, opracował reżim treningowy, który z łatwością mogłem śledzić. Zwrócił również uwagę na to, czy wykonywałem je regularnie, i podczas gdy to pomogło mi pozostać konsekwentnym, wskazówki Meenakshi na grupie pomogły mi nabrać masy bez kontuzji!"

Wdzięczny swoim trenerom za swoją transformację, Rajat zaczyna od mówienia o swoim reżimie treningowym, który był regularnie dostosowywany, aby zapewnić, że przesunął jego granice i doprowadził go do celu. "Mój trener fitness, Sharu, stworzył reżim treningowy, który mogłem z łatwością śledzić, podczas gdy to pomogło mi pozostać konsekwentnym, wskazówki Meenakshi na grupie pomogły mi nabrać masy bez kontuzji! Jednym z głównych powodów mojej kontuzji był fakt, że nigdy się nie rozciągałem i Meenakshi to zmieniła. Zobaczyłem znaczącą różnicę pod względem bólu, siły i poziomu mojej pewności siebie." Dodając do tego mówi "Moi trenerzy nie są tylko nauczycielami, którzy pomogli mi osiągnąć mój cel, są teraz moimi przyjaciółmi i powiernikami".

"Oboje z nas rozważaliśmy ustatkowanie się i znaleźliśmy siebie nawzajem we właściwym czasie - podczas naszej podróży z HealthifyMe"

"Znalazłem przyjaciela, kogoś, kto rozumie moją obsesję na punkcie fitnessu i odwzajemnia to samo, w Anika. Oboje rozważaliśmy możliwość ustatkowania się i znaleźliśmy siebie nawzajem we właściwym czasie - podczas naszej podróży z HealthifyMe." Rajat i Anika wystawiają się i przenoszą #RelationshipGoals na zupełnie nowy poziom. Wieczory randkowe obejmowały kanapki z białkiem jajka i sałatki ze smoothies zamiast wina i makaronu. Treningi w parach były czymś, o czym tylko słyszeliśmy, ale ta dwójka angażuje się w biegi, treningi domowe, a czasami nawet sesje na siłowni razem, udowadniając, że #HealthNeedsLove.

Każdy potrzebuje "cheat days", Rajat i Anika również, a jednym z nich była propozycja Rajata! Poszukiwanie skarbów w ich ulubionych miejscach w mieście, wskazówki połączone z różami doprowadziły ją w końcu do ostatecznego celu - The Oberoi, gdzie Rajat z niecierpliwością czekał, aby się oświadczyć, i tak zaczęło się ich szczęśliwe życie.

Podczas gdy Anika i Rajat osiągnęli swoje cele dzięki planowi premium, zakochali się w sobie podczas podróży HealthifyMe, a ślub wezmą jeszcze w tym miesiącu.

Obejrzyj, jak opowiadają o swojej podróży transformacyjnej!

Strona https://youtu.be/JUFFp7F4kzUVideo nie może zostać załadowana, ponieważ JavaScript jest wyłączony: Ta para na nowo definiuje cele związane z relacjami i kondycją fizyczną. Kiedy #HealthNeedsLove (https://youtu.be/JUFFp7F4kzU)

Być może nie będziemy w stanie ponownie zabawić się w amanta, ale na pewno pomożemy Ci osiągnąć Twój cel związany z kondycją fizyczną, a to oznacza, że jedno pole wyboru zostało zaznaczone!

Zastrzeżenie: Wyniki mogą się różnić w zależności od Ciebie. Pozwól nam pomóc określić najlepsze podejście dla Ciebie, aby osiągnąć swój cel.

Tags: fitness celeFitness Inspiracjafitness podróżhealth i fitnesshealth i fitness celeinspirational transformacjilife-changing transformacjiTransformacjaTransformation Story

Share :

Może Cię zainteresować

Cztery filary zdrowego stylu życia

Rozpocząłeś tydzień detoksu po przejedzeniu w weekend, ale zapomniałeś wrzucić ćwiczenia do swojej codziennej...