• 19 maja 2024

HealthifyMe pomogło Purvesha zrzucić 14 kg w 8 miesięcy!

Nazwa: Purvesha Pitale

Wiek: 39 lat

Waga przed: 82 kg

Waga po: 68 kg

Schudła 14 kg w 8 miesięcy

Purvesha Pitale z Delhi przybierała na wadze przez trzy-cztery lata z powodu pracy, która wiązała się z nocnymi zmianami, niezdrowym stylem życia i złymi nawykami żywieniowymi. Odbiło się to na jej zdrowiu i wadze, powodując PCOS, insulinooporność i wzrost wagi, która osiągnęła 82 kg.

W sierpniu 2015 roku natknęła się na HealthifyMe. Zespół niesamowitych trenerów i sześciomiesięczny plan premium wprowadził ją na ścieżkę do zdrowego, sprawnego życia.

"Byłam przygotowana, aby dać z siebie 100%" - mówi Purvesha

To nie był pierwszy raz, kiedy Purvesha zapisała się do programu fitness. W rzeczywistości była regularnym bywalcem siłowni przez kilka lat, ale nie udało jej się stracić dużo na wadze.

"Czasami udawało mi się zrzucić 2, 3 lub 5 kg, ale zawsze wracało to jak wahadło" - mówi, wspominając swoje treningi jo-jo.

Przed dołączeniem do HealthifyMe powiedziano jej, żeby nie oczekiwała natychmiastowych rezultatów. "Ale byłam przygotowana, aby dać z siebie 100%", mówi.

Purvesha nie miała odpowiedniej rutyny

W HealthifyMe, Purvesha została przydzielona do osobistego trenera diety, jogi i fitnessu.

"Problem z Purveshą polegał na braku odpowiedniej rutyny. Jadła, nie jadła, a potem jadła za dużo... Rozwinęła również problemy zdrowotne, z powodu których była przygnębiona i często na skraju poddania się" - mówi Alpa, diet coach Purveshy.

Dziś widać wyraźną przemianę w Purveshy, która nie tylko wygląda lepiej, ale wydaje się też szczęśliwsza.

Jej reżim fitness

Purvesha stawia sobie za punkt honoru trzymanie się zdrowej rutyny. Jej dzień zaczyna się o 5.30 rano, po czym następuje przygotowanie posiłku dla rodziny, szybka sesja jogi między 6.40 a 7.10, która obejmuje 30 serii Surya Namaskar i kończy się kilkoma ćwiczeniami oddechowymi.

Po sesji jogi spożywa posiłek składający się z mleka, fig, daktyli i owoców, a następnie udaje się na siłownię. "Staram się chodzić na siłownię pieszo, co pozwala mi pominąć ćwiczenia cardio i skrócić czas spędzany na sali" - mówi.

Śniadanie o 9.30 rano składa się z białek jaj, maślanki, ragi i upma. "Nie ma takiego produktu spożywczego, który byłby całkowicie nie do zjedzenia" - informuje nas. Po południu w pracy zjada talerz sałatki o 13.00, a następnie lunch składający się z chapattis, warzyw i raita o 13.45. Ponieważ nie przepada za herbatą ani kawą, wykluczenie ich z diety pozwala jej ograniczyć cukier, który zwykle towarzyszy takim napojom. Z pomocą trackera wody HealthifyMe Purvesha upewnia się, że spełnia swój dzienny cel dotyczący spożycia wody, spożywając odpowiednią ilość płynów, jakiej wymaga jej organizm.

Późno popołudniowa przekąska o 16.30 składa się z całych owoców lub prażonych migdałów. Ona i jej mąż preferują wczesną kolację, zwykle o 18.30-7.00, po której idzie na zajęcia aerobiku między 7 a 8 wieczorem. Jeśli głód dopada ją późno w nocy, wypija szklankę ciepłego mleka.

Post transformacja

Wirtualna aplikacja fitness okazała się być idealnym narzędziem do utraty wagi dla Purveshy, która prowadzi pracowite życie równoważąc pracę i rodzinę (jej mąż jest prawnikiem, podczas gdy jej syn jest w klasie X). "Ponieważ jest to wirtualne narzędzie, mogę uzyskać profesjonalną poradę, nawet nie wychodząc z domu" - mówi.

Dzięki HealthifyMe, Purvesha mówi, że jest sprawniejsza, bardziej pewna siebie i energiczna. "Ogólnie rzecz biorąc, to szczęśliwe uczucie" - mówi.

Jej trener, Alpa, jest zadowolony z jej postępów. "Purvesha regularnie stosowała dietę i ćwiczyła, a jej sukces jest tego wynikiem" - mówi Alpa. "Nie tylko dokonuje teraz lepszych wyborów, ale dba o to, by trzymać się diety nawet podczas uroczystości, nosząc ze sobą własne jedzenie, gdy wychodzi, by wziąć udział w zabawie".

Zastrzeżenie: Purvesha miała magiczną transformację przy użyciu HealthifyMe. Wyniki mogą się różnić w twoim przypadku. Pozwól nam pomóc określić, co działa dla Ciebie.

Stań się fit z HealthifyMe. Zarejestruj się tutaj

Tagi: Indian weightlosslose fatpurveshaweight lossweight loss and dietweight-loss success story

Share :

Może Cię zainteresować

Cztery filary zdrowego stylu życia

Rozpocząłeś tydzień detoksu po przejedzeniu w weekend, ale zapomniałeś wrzucić ćwiczenia do swojej codziennej...