• 24 lipca 2024

Programy motywacyjne Epic Weight Loss - gotówka za utratę kilogramów

Programy motywacyjne Epic Weight Loss - gotówka za utratę kilogramów

Co może być potężniejszym motywatorem niż zarabianie prawdziwej gotówki na odchudzanie? (Urzędnicy z Dubaju z pewnością pomyśleli, że to może zadziałać. Po tym wszystkim, niedawno ogłosił, że będą płacić ludziom, którzy stracili na wadze rzeczywiste złoto). Z tak wielu ludzi na tym świecie są klasyfikowane jako nadwaga lub otyłość (stawki wzrosły prawie dwukrotnie od lat 80-tych), coś musi dać, prawda? Dlatego właśnie płacenie ludziom za zrzucone kilogramy szybko zyskuje na popularności. W rzeczywistości, badanie opublikowane wiosną ubiegłego roku wykazało, że ludzie, którym oferuje się pieniądze w zamian za utratę wagi, mają większe szanse na sukces i utrzymanie wagi niż ci, którzy nie otrzymują żadnej zachęty. Gotowy, aby dowiedzieć się, jak możesz wziąć udział w programie i zarabiać pieniądze za zrzucone kilogramy? Myśleliśmy, że tak! Oto lista najbardziej epickie wagi utrata programów motywacyjnych.

Corporate Wellness

Obecnie prawie 90 procent pracodawców oferuje programy odnowy biologicznej, więc jest to okazja, której nie powinieneś przegapić. Firmy wydadzą średnio 521 dolarów na jednego pracownika - co daje Ci możliwość zdobycia nagród i napełnienia kieszeni tylko dzięki wprowadzeniu zdrowych zmian.

Zachęty:

- Niższe koszty składek zdrowotnych - Gotówka za uczestnictwo

Opcje uczestnictwa:

- Badania stanu zdrowia - wizyty u lekarza, kwestionariusze - Zajęcia edukacyjne/uświadamiające - zajęcia, broszury - Zajęcia fitness - w tym zajęcia, treningi na siłowni, sporty na świeżym powietrzu - Zachęty oparte na postępach - śledzenie zmian w celu uzyskania realnych nagród

Zakłady

Istnieje znacznie mniejsze prawdopodobieństwo, że się poddasz, jeśli postawisz na swoje cele związane z odchudzaniem własne, ciężko zarobione pieniądze. Na tym właśnie polega idea zakładów. Obstawiając zakład, będziesz miał silną motywację i możliwość uzyskania znacznie więcej - tylko dzięki temu, że pozostaniesz na dobrej drodze.

Zachęty:

- Zaryzykuj własną gotówkę - jeśli wygrasz, możesz zebrać ogromną nagrodę. - Społeczność - Dołącz do innych walczących w tej samej bitwie, aby uzyskać motywację i wsparcie.

Opcje uczestnictwa:

HealthyWage: Wpłać opłatę za szansę na podwojenie pieniędzy dzięki utracie wagi lub dołącz do grupowego wyzwania, aby wygrać jeszcze więcej.

Ach tak, nic nie napędza zmiany całkiem jak niektóre poważne konkurencji. Para, że z gotówką, i masz siebie tłuszczu topnienia home run. Jedno z badań wykazało, że połączenie rywalizacji i gotówki może dać ci trzykrotnie wyższy wskaźnik sukcesu.

Zachęty:

- Wygraj nagrody i / lub gotówkę za spełnienie swoich celów utraty wagi. - Konkurencja z innymi będzie napędzać cię do zrobienia jeszcze lepiej.

Opcje uczestnictwa:

SkinnyYo: Śledź swoje postępy, rywalizując z innymi w niestandardowych wyzwaniach związanych ze zdrowiem i utratą wagi.

Podjąłeś już decyzję o zrzuceniu zbędnych kilogramów. Na co więc czekasz? Zapisz się do jednego z tych programów i zarabiaj gotówkę za wagę, której pozbędziesz się na zawsze.

P: Czy kiedykolwiek brałeś udział w programie motywacyjnym dla utraty wagi? Czy to działa dla Ciebie i dlaczego?

Share :

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Może Cię zainteresować