• 19 maja 2024

Uzyskaj płaski brzuszek dzięki tym 7 ćwiczeniom

Brzuszek jest najtrudniejsze do pozbycia się, gdy próbujesz dostać się do kształtu. Po prostu po diecie nie wystarczy i trzeba mieć reżim ćwiczeń, aby uzyskać, że deska rozdzielcza płaski brzuszek. Oto 7 ćwiczeń, które będą zap away tłuszczu z brzucha bez konieczności uderzenia siłowni.

  Crunches lub Sit-Ups

Połóż się na plecach i zegnij kolana ze stopami płasko na podłodze, na szerokość bioder. Trzymaj ręce za uszy i delikatnie wciągnij brzuch do środka. Podnieś barki i górną część pleców z dala od podłogi. Zrób wydech i podnieś się tak daleko, jak możesz, przytrzymaj przez sekundę i wróć do pozycji wyjściowej, robiąc wdech.

Wykonaj 15-25 powtórzeń.

Dlaczego Najlepszy zakład, aby uzyskać górną abs w doskonałej formie.

  Odwrotne chrupanie

Połóż się na plecach z nogami wyciągniętymi przed siebie i obiema rękami przy tułowiu, dłonie na podłodze. Trzymając stopy razem i ramiona nieruchomo, przesuń nogi w górę, aż uda będą prostopadłe do podłogi, pod kątem 90 stopni. Na wdechu przyciągnij nogi do tułowia, cofając miednicę do tyłu i unosząc biodra z podłogi. Pozwól kolanom dotknąć klatki piersiowej, przytrzymaj przez sekundę i wróć do pozycji wyjściowej podczas wydechu.

Wykonaj 15-20 powtórzeń.

Dlaczego To wzmocni twój rdzeń i stopi brzuszek bez nadwyrężania szyi i pleców.

  Pionowe przysiady z nogami

Połóż się na plecach z nogami wyciągniętymi prosto w powietrze. Ręce trzymaj z tyłu głowy lub po obu stronach tułowia. Skurcz mięśnie brzucha i na wdechu unieś łopatki i górną część ciała, nie poruszając nogami. Na wydechu wróć do pozycji wyjściowej.

Wykonaj 10-15 powtórzeń.

Dlaczego Oprócz ujędrnienia mięśni brzucha, ćwiczenie to zwiększy metabolizm.

  Chrupanie i skręcanie

Połóż się na plecach, kolana ugięte, stopy płasko na podłodze, na szerokość bioder. Podnieś się, robiąc wdech, skręć ciało od pasa, próbując dotknąć prawego kolana lewym łokciem. Podczas wydechu rozluźnij się i wróć do pozycji wyjściowej. Powtórz na drugą stronę.

Wykonaj 10-15 powtórzeń na każdą stronę.

Dlaczego Ten trening będzie pracował nad Twoimi skośnymi mięśniami i pomoże Ci pożegnać się z miłosnymi uchwytami.

  Opuszczanie nóg

Połóż się na plecach z wdechem i wyciągnij nogi nad biodra pod kątem 90 stopni. Podczas wydechu powoli opuść nogi w kierunku podłogi tak nisko, jak tylko możesz, nie dotykając podłogi i nie podnosząc pleców. Wróć do punktu wyjścia i powtórz.

Wykonaj 10 powtórzeń

Dlaczego To ćwiczy Twój rdzeń i napina mięśnie brzucha.

  Podnoszenie bioder

Połóż się na podłodze z rękami po obu stronach tułowia, dłonie dotykają podłogi. Podnieś nogi nad biodrami do kąta 90 stopni. Ugnij stopy i podnieś biodra z podłogi, używając mięśni rdzenia i wyciągając stopy w kierunku sufitu. Wróć do pozycji wyjściowej.

Wykonaj 15 powtórzeń.

Dlaczego Oprócz pracy z brzuchem, ten ruch ma również na celu biodra i tyłek.

  Napinanie mięśni brzucha

To musi być najłatwiejsze ćwiczenie, jakie możesz wykonać! Napnij swój brzuch i przytrzymaj przez około 15 sekund, puść i rozluźnij. Wykonuj to ćwiczenie co najmniej cztery razy dziennie.

Spraw, aby te ćwiczenia stały się częścią Twojego reżimu fitness. Nie zapomnij spożywać pokarmów, które spalają tłuszcz z brzucha i dokonać odpowiednich zmian w stylu życia! I zażądaj płaskiego brzuszka!

Stań się fit z HealthifyMe. Zarejestruj się tutaj

Tagi: 7 ćwiczeńesexercisexercise to get flat tummyflat tummyflat tummy exercisesestummy exercises

Share :

Może Cię zainteresować

Cztery filary zdrowego stylu życia

Rozpocząłeś tydzień detoksu po przejedzeniu w weekend, ale zapomniałeś wrzucić ćwiczenia do swojej codziennej...