• 19 maja 2024

Posiłki kontrolowane porcjami (i dlaczego są o wiele lepsze od fast foodów) wyjaśnione

Żyjemy w czasach gorączkowych rutynowych czynności, szlifujemy je godzinami w pracy, pędzimy z miejsca na miejsce i desperacko próbujemy znaleźć (i docenić!) wolny czas pomiędzy nimi.

Nasze listy rzeczy do zrobienia wydają się nie mieć końca i często mamy wrażenie, że nie ma ani minuty do stracenia.

Co to wszystko oznacza dla naszych nawyków żywieniowych?

Nie jest najlepiej.

Statystyki


Więcej niż jeden na trzech Amerykanów je fast foody w danym dniu, według badania opublikowanego w październiku przez Centers of Disease Control & Analysis.

Jeden na trzech. To bardzo dużo Amerykanów - i jest to niepokojące.

My, zapracowani, żyjący w ciągłym biegu Amerykanie, szukamy czegoś wygodnego. Co znajdujemy jest niezdrowe nawyki, które doprowadziły do statystyki, którą prawdopodobnie często słyszałeś: 39,8 procent Amerykanów są uważane za otyłe.


Na tym polega idea posiłków Diet-to-Go. Oferują one wygodę jedzenia typu fast food, ponieważ są dostarczane prosto do drzwi, ale są pożywne, pyszne i mają kontrolowaną ilość kalorii, co pomaga w prawidłowym odżywianiu i utracie wagi.

Diet-to-Go ma cztery różne, opracowane przez szefa kuchni menu, aby dopasować się do każdego planu, który odpowiada Twoim potrzebom i celom:

  • Równowaga: Kontrolowane kalorie i odżywczo zbilansowane, plus zdrowe dla serca - kontrolowane pod kątem sodu, węglowodanów, tłuszczu i cholesterolu.
  • Balance-Diabetes: Idealny wybór dla osób w stanie przedcukrzycowym lub chorych na cukrzycę - w naturalny sposób kontroluje poziom cukru we krwi, a ponadto jest zdrowa dla serca - kontroluje poziom sodu, węglowodanów, tłuszczu i cholesterolu. (Nawet jeśli nie jesteś cukrzykiem, może pomóc Ci zrzucić te ostatnie kilogramy).
  • Keto-Carb30: Plan z ograniczeniem węglowodanów; zastępuje węglowodany tłuszczem i ma tylko 30 węglowodanów netto dziennie, średnio. Przyjazny dla Keto! (Dodawanie owoców, chleba, cukru lub innych węglowodanów nie jest zalecane).
  • Wegetariańska: Kontrolowane kalorie i odżywczo zbilansowane, plus zdrowe dla serca - kontrolowane pod kątem sodu, węglowodanów, tłuszczu i cholesterolu. Źródła białka obejmują nabiał, jaja, fasolę i niektóre soje.

Posiłki są dostarczane w dowolnym miejscu do Twoich drzwi w kontynentalnej części Stanów Zjednoczonych, lub możesz je odebrać w lokalnym klubie zdrowia partnera w niektórych miastach.

Dodatkowo, nie ma żadnej umowy ani zobowiązań. Możesz zaczynać i kończyć w dowolnym tygodniu, w zależności od swojego planu dnia.

Nie lubisz jakiegoś posiłku? Możesz go zastąpić czymś, co lubisz.

Tak więc, następnym razem, gdy pokusa szybkiego i wygodnego posiłku pojawi się przed tobą, zastanów się nad tym: Czy wolisz zjeść tłusty, wysokokaloryczny, niezdrowy posiłek z lokalnego drive-through, czy coś, co cię wypełni, smakuje świetnie i pomoże ci osiągnąć cele związane z utratą wagi?

Share :

Może Cię zainteresować