• 24 lipca 2024

10 najlepszych historii transformacji w 2020 r.

Rok 2020 był przejażdżką rollercoasterem, a jednym z wielu wyzwań związanych z pandemią była nagła zmiana codziennych rutynowych czynności - zaczęliśmy pracować w domu, parki i siłownie zostały zamknięte, co położyło kres rutynie ćwiczeń. Poziom stresu wzrósł u większości z nas, co spowodowało, że piekliśmy, jedliśmy i piliśmy, aby pozbyć się stresu.

Pomimo wszystkich trudności, było kilka osób, które wykorzystały zmianę w rutynie, aby jeść lepiej i ćwiczyć więcej!

Oto takie inspirujące historie transformacji, które mówią o walce i zwycięstwie w bardzo nieoczekiwanie trudnym czasie. Uczmy się, czerpmy inspirację i wytrwajmy!

#1 Abharani

To frustrujące, gdy marzenia są prawie w zasięgu ręki, a jedna mała rzecz powstrzymuje nas przed ich osiągnięciem. Marzeniem Abharani było wstąpienie do indyjskich sił powietrznych. Ale zdała sobie sprawę, że z jej nadwagą i brakiem ćwiczeń, zdanie egzaminu wstępnego będzie nie lada wyzwaniem. Mniej więcej w tym samym czasie natknęła się na HealthifyMe i zapisała się na plan premium.

W ciągu zaledwie 2 miesięcy straciła 10 kg wraz z budowaniem siły i udało jej się osiągnąć swój główny cel, jakim było zakwalifikowanie się do limitu wagi na test medyczny IAF! Jest wdzięczna swoim trenerom HealthifyMe, którzy byli zawsze dostępni.

"Dieta odegrała główną rolę w utracie wagi, ponieważ jestem smakoszem i nie mogę łatwo powstrzymać się od jedzenia", mówi Abharani. Trening i ćwiczenia były częścią jej rutyny przez długi czas, ale dieta była zmianą, która zmieniła jej styl życia.

#2 Abdul Quadir

Zdiagnozowana cukrzyca i cholesterol zadziałały jak sygnał alarmowy dla Abdula Quadira, który zdecydował, że najwyższy czas zacząć poważnie traktować swoje zdrowie i kondycję fizyczną. Biorąc inspirację od swojego przyjaciela, który stracił znaczną wagę poprzez HealthifyMe, postanowił spróbować go również.

Z pomocą HealthifyMe trener fitness i dietetyk, który upewnił się, że dieta i ćwiczenia nie były zbyt trudne dla niego do naśladowania, Abdul Quadir był w stanie osiągnąć ten wyczyn utraty 12 kg w 5 miesięcy! Nauczył się właściwie dbać o swoje zdrowie i zmotywował swoją rodzinę i przyjaciół do tego samego.

#3 Bhargav

Znęcanie się w szkole z powodu nadwagi to smutna rzeczywistość, której jeszcze nie udało nam się naprawić. Bhargav był wyśmiewany przez swoich kolegów z klasy i przezywany z powodu swojej wagi. Szukając inspiracji do walki, natknął się na filmik HealthifyMe Transformation Story na YouTube i postanowił wypróbować aplikację.

W ciągu 8 miesięcy stracił 36 kilogramów. Jego rozmiar koszulki zmniejszył się z 3XL do rozmiaru pomiędzy S a M! Po dołączeniu do HealthifyMe jedną znaczącą zmianą, którą poczuł, było poczucie aktywności. Przed przystąpieniem do HealthifyMe Bhargav czułby się cały czas zmęczony, ale teraz czuje, że ma poczucie aktywności przez cały dzień, co czyni go bardziej pewnym siebie i wydajnym!

"Czuję się o wiele bardziej pewny siebie po osiągnięciu mojego celu, czuję się dobrze, kiedy widzę się w lustrze lub kiedy idę kupić sobie ubrania" - mówi szczęśliwy Bhargav. Konkretny reżim ćwiczeń, różnorodność w planie diety i system śledzenia kalorii zadziałały naprawdę dobrze w jego transformacji.

#4 Charchika Goyal

Większość z nas spędza całe życie na poszukiwaniu swojej pasji i tylko nielicznym się to udaje. Charchika Goyal odnalazła swoją pasję w procesie dochodzenia do zdrowia. Jak większość z nas, jej harmonogram pracy nie pozwalał jej na przestrzeganie rutyny, aby schudnąć i pozostać zdrowym. Zaczęła szukać sposobów, aby schudnąć i została polecona przez przyjaciela, aby spróbować HealthifyMe. Po zastosowaniu się do inteligentnego planu dostarczonego przez HealthifyMe, osiągnęła swój cel utraty 11 kg w ciągu zaledwie 5 miesięcy!

Podczas jej podróży transformacji, studiowała o zdrowiu i żywieniu, a także ukończyła dyplom z żywienia. Obecnie jest certyfikowanym dietetykiem, który odnalazł swoją pasję i miłość do odżywiania!

"Jeśli poważnie chcesz schudnąć, najpierw przygotuj swój UMYSŁ, jeśli twój umysł jest pod twoją kontrolą, twoje kubki smakowe nie będą cię denerwować w tej podróży" - mówi pełna pasji Charchika Goyal. Sugeruje ona wszystkim, aby zmienili swój styl życia w zdrowy sposób i podkreśla, że utrata wagi jest produktem ubocznym zdrowego stylu życia.

#5 Dipali Sikand

Dipali Sikand jest pogromczynią mitów! Obaliła mit, że kobiety w okresie menopauzy nie mogą schudnąć - schudła 54 kg w ciągu zaledwie 1 roku. Dziękuje swojemu trenerowi fitness, swojemu synowi, swojej córce i małym zmianom w stylu życia, które pomogły jej osiągnąć cel. Chwali sobie czysty interfejs i łatwe w użyciu funkcje HealthifyMe.

"Otrzymałam kilka bardzo interesujących reakcji!" mówi zachwycona Dipali Sikand. Dzięki swojej podróży fitness, nauczyła się, że kalorie się liczą i że śledzenie pomaga w każdy sposób.

#6 Gnanesh

Kto nie kocha piłki nożnej? Ale po operacji zerwania ACL Gnanesh został całkowicie uśpiony i nie był w stanie grać w piłkę nożną - co doprowadziło do przyrostu wagi. Ale wtedy natknął się na Facebooku na relację wideo z planu HealthifyMe Smart Plan i postanowił spróbować!

W spektakularny sposób stracił 16,5 kg w ciągu zaledwie 4 miesięcy! Uwielbia funkcję śledzenia kalorii najbardziej, ponieważ utrzymuje kontrolę nad jedzeniem, które spożywa i kaloriami, które spala. Wcześniej nie był w stanie przebiec więcej niż 300m - teraz biegnie 1km poniżej 8 minut!

#7 Navya Shree

Kobiety z PCOD mają tendencję do znacznego przybierania na wadze lub ciężko im zrzucić zbędne kilogramy. Ale dzięki kontroli diety i domowym treningom zapewnionym przez HealthifyMe PCOD Plus Plan - w 3 miesiące Navya straciła 18 kg, zmniejszyła swoją talię o 5 cali i doprowadziła PCOD pod kontrolę!

Najbardziej znaczącą zmianą, jakiej doświadczyła jest to, że nabrała pewności siebie, w większości przestała jeść niezdrową żywność, a jej cykl menstruacyjny również wrócił do normy.

"Moi krewni i ciotka są zaskoczeni, a obie moje siostry cioteczne są ze mnie dumne" - mówi pewna siebie Navya. Czuje się o wiele lepiej i pewniej i nie może podziękować swoim trenerom HealthifyMe i rodzicom, którzy zawsze motywowali ją w jej podróży. Mówi, że dostosowane plany treningowe i wiedza na temat zdrowia i fitnessu z ważnymi wyjaśnieniami sprawiają, że HealthifyMe jest najlepszą aplikacją w tej branży.

#8 Sai Sudha

Bycie studentem jest czasochłonne i nie pozostawia miejsca na jakiekolwiek inne działania, zwłaszcza jeśli robisz swoje podyplomowe, jeden taki student jest Sai Sudha. Z gorączkowym harmonogramem, nigdy nie mogła jeść na czas i wpadała w obżarstwo, kiedy tylko mogła, a w ciągu półtora roku przytyła 15 kg. Po wysłuchaniu sugestii przyjaciela, aby skorzystać z HealthifyMe, zobaczyła kilka historii sukcesu na YouTube i postanowiła spróbować.

Dzięki HealthifyMe zrozumiała, że aby schudnąć, nie musi się głodzić, wystarczy, że będzie się zdrowo odżywiać. Zaczęła mierzyć i ważyć swoje posiłki, zapisując je na trackerze kalorii - to pomogło jej jeść w kontrolowany sposób, co zaowocowało utratą 13 kg w ciągu zaledwie 4 miesięcy!

"Nawet po COVID, zamiast chodzić na siłownię, osobiście wolę ćwiczyć w domu z HealthifyMe Studio", mówi zadowolona Sai Sudha. Joga odegrała ważną rolę w jej podróży do utraty wagi - ćwiczenia oddechowe i pranajamy pomogły jej wzmocnić płuca.

#9 Shivaram Balajepalli

Nieregularne spożywanie posiłków i spanie z powodu pracy odbiło się na zdrowiu Shivarama, który cierpiał na chorobę refluksową krtani i nadciśnienie. Podczas sesji doradczej na temat otyłości i cukrzycy z lekarzem rodzinnym, Shivaram uzyskał porady na temat zdrowego i zrównoważonego odżywiania, zapotrzebowania na kalorie i kontroli porcji oraz znaczenia aktywności fizycznej. Lekarz zasugerował mu korzystanie z HealthifyMe do śledzenia żywności i treningów.

Stracił 56 kilogramów i 18 centymetrów w talii. Kilka rzeczy, które pomogły mu podczas jego podróży to przerywany post, używanie wagi kuchennej do mierzenia wszystkiego, co zjadł, nigdy nie pomijanie treningu cardio i dobry sen!

"HealthifyMe było stałym, lojalnym, celowym i kompetentnym towarzyszem" - mówi Shivaram Balajepalli. Dziękuje HealthifyMe, ponieważ nie cierpi już na nadciśnienie i niepokój, a od 5 miesięcy nie bierze już leków!

#10 Vikas Datta

Vikas Datta zawsze miał nadwagę, ale w czasie blokady stale przybierał na wadze z powodu braku aktywności fizycznej. Postanowił schudnąć ze względu na wysoki poziom cholesterolu, dowiedział się o HealthifyMe za pośrednictwem mediów społecznościowych i zapisał się.

Stracił 13 kg w 3,5 miesiąca i podwójny podbródek, wraz z uzyskaniem kontroli nad cholesterolem! Stracił również 2 cale z talii!

"Pierwsze 10 dni były trudne, ponieważ waga nie pokazywała żadnej redukcji, ale dzięki moim trenerom, których ciągłe wskazówki i porady pomogły mi przezwyciężyć i osiągnąć mój cel fitness!" eksklamuje Vikas Dutta. Dla kogoś, kto ma apetyt na słodycze, wybrał zdrowe słodkie opcje, takie jak daktyle, jagody i jagody.

Inspirujące transformacje, takie jak te, pomagają nam zachować motywację i dążyć do osiągnięcia naszych celów.

Opuśćmy 2020 rok zainspirowani, podekscytowani i napompowani, aby postawić sobie nowe cele i trzymać się ich w nadchodzącym roku.

A jeśli spadniesz z wagonu fitness? Wskocz na niego z powrotem z HealthifyMe.

Zarejestruj się na HealthifyMe #FitFest21 teraz i mieć szansę na wygranie ekscytujących nagród!

Zastrzeżenie: Wszyscy wyżej wymienieni ludzie byli w stanie osiągnąć swoje cele związane z utratą wagi dzięki indywidualnie dobranej diecie i planom treningowym. Wyniki mogą się różnić w Twoim przypadku.

Tags: przed i po historiefitfestget inspiruje historia sukcesuTransformacja historia utraty wagi przed i po historia utraty wagi

Share :

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Może Cię zainteresować

Cztery filary zdrowego stylu życia

Rozpocząłeś tydzień detoksu po przejedzeniu w weekend, ale zapomniałeś wrzucić ćwiczenia do swojej codziennej...