• 19 maja 2024

10 wskazówek jak podkręcić temperaturę w Twoim tłuszczu

10 wskazówek, jak podgrzać swój tłuszcz

Gorące miasto, lato w mieście, na karku czuję się gruba i spocona...

Dobra, to nie tak brzmią słowa klasycznego przeboju Lovin' Spoonful. Ale tak właśnie się czuję, kiedy lato zaczyna się rozkołysać, a ja wciąż mam na sobie mój zimowy płaszcz... um, mam na myśli moją dodatkową warstwę tłuszczu, która tylko w dotyku przypomina dobrze izolowany płaszcz!

Kiedy Pan Złe Jedzenie chce odpowiedzi, idzie prosto do ekspertów w dziedzinie fitnessu, diety i odżywiania. To tylko jeden z miłych atutów, które przyszło mi cieszyć się podczas pracy dla głównych firm dietetycznych w ciągu ostatnich 11 lat.

W tym miesiącu w kolumnie, I zwrócił się do sprawdzonych porad na spalanie tłuszczu, który został podany do mnie kilka lat wstecz przez zmarłego Wendy Chant, szanowany ekspert fitness i kulturysta, a autor bestsellerów Crack Fat-Loss Code i Conquer Fat-Loss Code (McGraw-Hill).

Wendy odeszła w listopadzie tego roku. Była ofiarą raka, która walczyła do końca. Wendy może odejść, ale jej zasady fitness i spalanie tłuszczu odkrycia żyją dalej.

"Aby być skutecznym w utracie tłuszczu, potrzebujesz ćwiczeń" - powiedziała mi kiedyś Wendy w swoim bezsensownym stylu. "Potrzebujesz tego, co nazywam moim podejściem CIA - konsekwencji, intensywności i odpowiedzialności".

Jeśli nadszedł czas, abyś i ty podkręcił ciepło na swoim tłuszczu, czytaj dalej i włącz te spalające tłuszcz wskazówki fitness do swojego dnia.

Sekrety ćwiczeń dla maksymalnej utraty tłuszczu

Wendy powiedziała mi, że sekretem bardziej efektywnego spalania tłuszczu jest włączenie zarówno ćwiczeń aerobowych (jak cardio) jak i anaerobowych (jak trening siłowy) do swojej rutyny fitness - tylko nie w tym samym czasie.

Oto 5 świetnych wskazówek dotyczących ćwiczeń cardio, które poprawią spalanie tłuszczu.

1) Musisz ćwiczyć co 48 godzin. Nie rób więcej niż dwa dni bez ćwiczeń!

2) Nie ćwicz w ten sam sposób lub przez ten sam czas dłużej niż 10 dni z rzędu.

3) Bierz jeden dzień wolnego w każdym tygodniu (lub co piąty dzień).

4) Nigdy nie wykonuj ćwiczeń cardio z oporem.

5) Jeśli to możliwe, wykonuj ćwiczenia cardio z samego rana na pusty żołądek.

Teraz oto 5 wspaniałych wskazówek dotyczących treningu siłowego, które zwiększą spalanie tłuszczu.

1) Trening z ciężarami powinien być wykonywany co najmniej dwa razy w tygodniu. Nie należy przekraczać tego bez zdejmowania co czwarty dzień.

2) Jeśli jesteś początkujący, lub po prostu zaczynając od nowa, zatrudnić profesjonalistę na co najmniej kilka sesji, aby zapewnić bezpieczeństwo i zrozumienie właściwych technik.

3) Zmieniaj swoją rutynę co kilka tygodni, aby upewnić się, że twoje ciało nie dostosuje się i nie zatrzyma twoich postępów.

4) Znajdź partnera do ćwiczeń, który pomoże Ci utrzymać motywację i zapewni bezpieczeństwo podczas sesji.

5) Treningi nie powinny trwać dłużej niż godzinę, aby nie wywoływać hormonów powodujących utratę mięśni.

Share :

Może Cię zainteresować