• 21 kwietnia 2024

Jedna z najważniejszych rzeczy, jakich możesz nauczyć swoje dzieci o jedzeniu

Dziękuję Cuties za sponsorowanie tego wpisu!

W dzieciństwie zajadałam się pakowanymi śmieciami, ale jadłam też dużo świeżych owoców i warzyw - i dorastałam, rozumiejąc, skąd pochodzą. Mój tata uprawiał spory przydomowy ogródek warzywny, więc nasze posiłki były pełne świeżych produktów. A niektóre z moich ulubionych wspomnień z dzieciństwa to zbieranie jagód w lesie z tatą, truskawek na lokalnej farmie z mamą i kasztanów spod drzewa dziadków.

Staram się jak mogę, aby przekazać ten dar moim dzieciom. Sadzimy ogród, odwiedzamy farmy, jemy warzywa z naszego pudełka CSA, opiekujemy się kurczakami przyjaciół i zbieramy jajka, kiedy podróżują. Nie ma lepszego sposobu, by nauczyć dzieci miłości do świeżego jedzenia, niż pozwolić im chrupać groszek prosto z winorośli lub przynieść do domu jeszcze ciepłe jajko do ugotowania.

Rozmawiamy również o tym, kiedy jest sezon na różne owoce i warzywa, co jest uprawiane tutaj w Ohio i jak zdobywamy wszystko inne. Mam nadzieję, że moje dzieci zrozumieją, że jedzenie nie pojawia się w sklepie spożywczym w magiczny sposób. Ktoś je wyhodował. Ktoś je zebrał. I będzie ono smakowało o wiele lepiej, jeśli zjemy je w szczycie sezonu.

Jestem bardzo szczęśliwa, że mogę współpracować z Cuties, aby zachęcić rodziców do rozmowy z dziećmi o tym, skąd pochodzi ich jedzenie.

Kiedy przechodzimy od obfitości świeżych letnich produktów do rześkich temperatur jesieni, to zawsze jest gratka, kiedy Cuties pojawiają się w supermarkecie. Jako mama uwielbiam to, że owoce Cuties nie mają pestek, są łatwe do samodzielnego obierania przez dzieci (zobacz filmik na dole, jak mój trzecioklasista samodzielnie obiera jeden owoc) i mają rozmiar odpowiedni do pudełek na lunch i małych rączek. Jako dietetyk, uwielbiam to, że Cuties są bogate w witaminę C. Jestem również zachwycona, gdy widzę firmy promujące świeżą żywność dla dzieci w zabawny sposób. Dzieci są otoczone komunikatami, aby jeść fast foody i pić napoje gazowane - podczas gdy my powinniśmy pielęgnować miłość do zdrowej żywności.

Tej jesieni Cuties pomaga rodzicom to zrobić. Możesz pokazać swoim dzieciom ich serię filmów "Grown With Love", która uczy dzieci, skąd pochodzą produkty Cuties i jak trafiają na półki sklepowe. Zachęcają również rodziny do interakcji z prawdziwymi ludźmi, którzy uprawiają Cuties w kalifornijskiej dolinie San Joaquin. Ty i Twoje dzieci możecie zadać pytanie na stronie Cuties na Facebooku, a hodowca Cuties osobiście odpowie na Twoje pytania na Facebooku. Wystarczy użyć hashtagu #AskAGrower.

Oto pytanie, które ja zadaję: Czy Cuties są zbierane ręcznie, czy też jakieś maszyny rolnicze pomagają w zrywaniu owoców z drzew?

Przejdź tutaj, aby zadać własne pytanie, a następnie sprawdzaj Facebook Cuties przez cały grudzień, aby zobaczyć odpowiedzi!

Jak uczysz swoje dzieci, skąd pochodzi ich jedzenie?

Jak @cutiescitrus może pomóc w nauczeniu dzieci, skąd pochodzi żywność?

Click To Tweet

https://www.realmomnutrition.com/wp-content/uploads/My-Movie-1-1.mp4

Share :

Może Cię zainteresować

Cztery filary zdrowego stylu życia

Rozpocząłeś tydzień detoksu po przejedzeniu w weekend, ale zapomniałeś wrzucić ćwiczenia do swojej codziennej...