• 24 lipca 2024

Top 100 Inspirujące Blogi Dietetyczne

Top 100 inspirujących blogerów Weight Loss, o których prawdopodobnie nigdy nie słyszałeś (aż do teraz)

Autentycznie Emmie. The Anti-Jared. Bez podziękowania dla ciasta. 300 funtów i ucieczka. Dziennik Podwójnego Podbródka. Coffee Cake and Cardio. To tylko niektóre przykłady blogerów, którzy od lat są go-to's dla utraty wagi i zdrowego stylu życia inspiracji. I słusznie. Są to liderzy w tej dziedzinie, ludzie, którzy umieścili siebie i swoje osobiste podróże tam dla świata, aby zobaczyć, dzień w dzień. Po drodze, podnieśli setki tysięcy czytelników, którzy idą do nich dla motywacji, zasobów, a nawet po prostu połączyć się z kimś, kto rozumie walkę. Ale co z tymi mniej znanymi blogerami? Te, które nie są na pierwszej stronie wyników wyszukiwania Google dla "utrata masy ciała" lub "zdrowego życia" blogerów, ale którzy również spędzają niezliczone godziny pisząc swoje najskrytsze uczucia, dzieląc się tajemnicami sukcesu i umieszczając to wszystko tam w nadziei osiągnięcia wellness? Oni również zasługują na miłość. Dlatego właśnie stworzyliśmy listę 100 inspirujących blogerów, o których prawdopodobnie nigdy nie słyszałeś. Niektóre z nich są zupełnie nowe w świecie blogowania. Inni blogują już od kilku lat, ale ostatnio skupili się na zdrowym trybie życia lub utracie wagi. A inni są po prostu gotowi podzielić się z Tobą niesamowitymi rzeczami, aby pomóc Ci w Twojej podróży. Niezależnie od tego, jaki jest Twój powód, aby znaleźć blogera, który może Cię zainspirować - czy to utrata wagi, fitness, pozytywny obraz ciała, zdrowe przepisy, można nazwać to - znajdziesz tego kogoś właśnie tutaj.

 

1. Projekt Unfluff

Projectunfluff.wordpress.com Autor: Mariana Typ: Weight Loss & Positive Body Image O: Jeśli sam tytuł Cię nie wciągnie, to nie wiemy, co to zrobi. Zacznij od sekcji "About the Fluff" Mariany, a wtedy już na pewno będziesz na haczyku. Mariana jest Portorykanką w podróży, która ma na celu pozbycie się wszystkiego, co ją obciąża, niezależnie od tego, czy są to zbędne kilogramy, czynniki odwracające uwagę od zdrowego życia, niezdrowe związki, stres, czy cokolwiek innego. Jej blog to proces, który krok po kroku, dzień po dniu łączy humor z rzeczywistością w sposób, który na pewno zrozumiesz, jeśli kiedykolwiek zmagałeś się z nadwagą. Top Post: The Mind Shift Top Quote: "Projekt Unfluff to spłata mojego ciała za wszystkie lata nadużyć i zaniedbań, przez które je przeszło. Chodzi o doprowadzenie mojego ciała do punktu, w którym będzie się czuło zdrowe, silne i czyste."

2. Racing to Zen

Racingtozen.com Autor: Jess Humphrey Rodzaj: Healthy Living & Wellness O: Jess nie bloguje już tak często jak kiedyś, ale raz na jakiś czas wpada, aby podzielić się swoimi najnowszymi doświadczeniami życiowymi, a kiedy to zrobi, na pewno poruszy Cię do głębi. Jess zaczęła blogować w 2013 roku, aby udokumentować swój trening do pierwszego maratonu, ale szybko odkryła, że bieganie płynie w jej żyłach. Używa go jako sposobu na radzenie sobie z trudami życia i przygodami - i zabiera swoich czytelników w relatywną podróż, tak jak ona. Top Post: Accepting Good Enough Top Quote: "Jeśli się poddam, zrezygnuję z walki, by zrobić to wszystko samemu, to prawdopodobnie na stałe pozostanę na obrzeżach tego plemienia, z którego pochodzę. Czy to trudna rzecz do napisania? Na pewno. Ale oto wspaniała rzecz w życiu - możesz stworzyć swoje własne plemię. Możesz stworzyć swoją własną załogę, możesz znaleźć innych kochanych, zwariowanych na punkcie życia ludzi, którzy będą cię wspierać i podnosić na duchu."

3. Ucieczka przed Reese's

Runningoffthereeses.com Autor: Cely Rodzaj: Humor & Fitness O: Blogi pełne serdecznego pisania i głębokich emocji są świetne, ale nigdy nie boli, aby rzucić w jednym z laugh-out-loud humoru do niego, jak również. Wprowadź Running off Reese's blogger Cely. Jeśli jej blogowa mantra "Ponieważ nikt nie powinien musieć wybierać między spodniami a czekoladą" cię nie wciąga, to jej kreatywne wykorzystanie gifów i humorystyczny styl pisania na pewno. U Cely zdiagnozowano reumatoidalne zapalenie stawów w wieku 18 lat - diagnoza, której nie dała się powstrzymać. Biega w wyścigach (zazwyczaj w półmaratonach lub mniej), dzieli się swoimi doświadczeniami, ma długą listę recenzji książek... i mówi trochę o życiu ogólnie w między czasie. I to jest niesamowite. Top Post: 10 Things Friday (cotygodniowe zestawienie 10 rzeczy, które Cely lubi - rzeczy, w które i Ty możesz chcieć się zaangażować) Top Quote: "Lubię biegać... kiedy nie jest zbyt gorąco, zbyt wietrznie, zbyt nieruchomo, zbyt zimno, zbyt deszczowo, zbyt wcześnie lub zbyt późno. Najbardziej lubię wyścigi z przyjaciółmi, a szczególnie lubię wyścigi z przyjaciółmi, w których na mecie podawany jest alkohol."

4. Happy or Hungry

Happyorhungry.com Autor: Lindsey Evanoff Typ: Healthy Living O: Lindsey jest prawdziwa. To jest to. Jej blog, jej styl pisania, jej tematy... pochodzą od prawdziwej osoby, która dzieli się swoimi prawdziwymi doświadczeniami w sposób, który nie jest nudny. Posty Lindsey są zawsze pełne zdjęć, aby lepiej opowiedzieć historię, i obejmują zakres od fitnessu, przez jedzenie, po lekcje życia i wiele innych. Lindsey rozpoczęła prowadzenie swojego bloga jako sposób na utrzymanie zdrowego, aktywnego stylu życia przy jednoczesnym zachowaniu pełni i szczęścia, ale z biegiem lat przerodził się on w zabawny mashup przepisów, recenzji, podróży, zwierząt domowych i zdrowego stylu życia. (Koniecznie sprawdź jej sekcję "best of" - która zawiera tytuły postów takie jak "The Time I Almost Got Arrested." Możesz dowiedzieć się tego stamtąd). Top Post: The Little Run that Could Top Quote: "Mam wielkie szczęście, że moje życie było pełne przygód i zabawy. Miałem niezwykle barwne dzieciństwo, a z biegiem lat wplątałem się w kilka ciekawych sytuacji."

5. The Boring Runner

Theboringrunner.com Autor: Adam Typ: Fitness & Healthy Living O: Pierwszą rzeczą, którą zauważysz, gdy sprawdzisz blog Adama, jest to, że jest zabawny - jak naprawdę, naprawdę zabawny (stąd nazwa jego bloga). Samozwańczy "nudny facet" i "głupek", blog Adama zaczął jako sposób na dzielenie się swoimi przemyśleniami na temat bycia podróżującym konsultantem ds. zarządzania, aby stać się miejscem dzielenia się bieganiem, humorem, życiem i nie tylko - prawdopodobnie jedna z najciekawszych zmian, na jakie natrafiliśmy. Adam od jakiegoś czasu zmaga się z problemami z kolanem, ale nadal priorytetem jest dla niego zdrowe życie, ćwiczenia (np. piesze wędrówki) i dzielenie się tym wszystkim w tradycyjny, pełen dobrego humoru, naturalnie angażujący sposób. Top Post: Lost in the Superstition Mountains... dosłownie Top Quote: "Pamiętaj, że zabawną rzeczą w życiu jest to, że jeśli zbytnio martwisz się o miejsce docelowe, przegapisz podróż. Wszyscy kończymy w tym samym miejscu.... Chyba, że zostaniesz skremowany, wtedy skończysz na kominku w puszce po kawie Folgers."

6. Inna Matka Biegaczka

Anothermotherrunner.com Autorzy: Denise, Sarah, Jonna, Dimity Typ: Fitness & Weight Loss O: Ich blog może być opisany jako po prostu "inny" biegacz, ale to nic innego. Blog jest pełen wskazówek, porad, informacji o żywieniu - i wielu spersonalizowanych postów - od "matek", które połączyły siły, aby biegać i zdały sobie sprawę, jak bardzo to kochają. Blog działa również jako osobisty cheerleader, sposób na połączenie się z mamami i kobietami, które zaczęły biegać (zrzędząc), tolerowały to, zaczęły to lubić (są takie momenty) i ostatecznie zakochały się (poziom uzależnienia). Top Post: 5 Inspirujące kawałki porad biegowych, aby utrzymać cię w ruchu Top Quote: "Kibicowanie ci na każdej mili - i kamieniu milowym".

7. Fatso: Blog o odchudzaniu

Fatsoaweightlossblog.com Autor: Jackie Typ: Weight Loss O: Jackie, 26-letnia profesorka języka angielskiego, nie jest do końca nowa w blogowaniu. Robi to już od 2013 roku. Ale ostatnio przeniosła swoje posty z Tumblr na własną stronę internetową - a z 80-funtową utratą wagi, dlaczego nie? Jackie jest rodzajem pisarza, który przyciąga cię nie tylko z jej słów, ale z jej wykorzystaniem zdjęć i linków, zbyt. Jest dowcipna i szybka, a jej posty czyta się z przyjemnością. Czynnik w ciągłej podróży do zrzucenia funtów i osiągnięcia jej wagi docelowej 132, a blog jest naprawdę coś specjalnego. Top Post: Transformation Tuesday: Ostatnie pięć lat Najlepszy cytat: "Jestem chrapliwa. Jestem cyniczna. Jestem bliźniakiem. Mam nadwagę. Jestem piękna. Jestem miłą dziewczyną. Jestem dziwna. Jestem leworęczna. Jestem romantyczna. Jestem odważna. Jestem bystra. Jestem współzależny. Jestem kulturalny. Jestem bystra jak książka. Jestem bystra jak film. Jestem bystry w popkulturze. Nie jestem dobry z matematyki. Studiuję anglistykę. Jestem sexy. Jestem maniakiem czystości. Jestem perfekcjonistką. Jestem po prostu sobą."

8. JadeIsabelle

Jadeisabelle.com Autor: Jade Typ: Weight Loss, Healthy Living, Beauty/Fashion O: Ponad 6-letnie doświadczenie Jade w blogowaniu oznacza, że na pierwszy rzut oka moglibyśmy ją pominąć w tym zestawieniu. Ale to jej niedawny debiut w dziedzinie odchudzania i zdrowego stylu życia sprawił, że wpadła nam w oko. Jade mieszka w Singapurze i patrząc na jej zdjęcia, trudno sobie wyobrazić, że kiedykolwiek miała nadwagę. Ale w 2012 r. była niezadowolona z tego, jak wyglądała - uczucie, które towarzyszyło jej przez całe życie. Wtedy przyszła jej do głowy myśl, że ma siłę, by to zmienić. Po całkowitej zmianie stylu życia i zrzuceniu 44 kilogramów, historia Jade jest sukcesem, który wszyscy możemy podziwiać. Top Post: My Weight Loss Story Top Quote: "Nigdy się nie poddawaj. Kiedy myślisz o poddaniu się, pomyśl również o tym, dlaczego w ogóle zacząłeś. Czy myślisz, że możesz, czy nie możesz, masz rację. Więc uwierz w siebie i po prostu kontynuuj!"

9. Life of Rhi

Lifeofrhi.com Autor: Rhiannon Typ: Weight Loss, Healthy Living, Travel About: Rhiannon pochodzi z północnej Walii. Jest zapaloną vlogerką na YouTube, a na swoim blogu zamieszcza posty, które są bardzo różnorodne, od mody i podróży po jej miłość do fotografii i prawdziwe dążenie do utrzymania formy. Siła Rhi polega na tym, że prowadzi Cię krok po kroku, stawiając sobie nowe wyzwania, aby utrzymać wagę. Top Post: Weight Loss: 7 Ways to Lose Weight Faster Top Quote: "Moja podróż odchudzania była bardzo trudna, ale całkowicie tego warta! Mam nadzieję, że uda mi się zmotywować Cię na tyle, abyś kontynuował swoją podróż."

10. 26 to 12 - Another Weight Loss Blog

26to12.wordpress.com Autor: Helen Typ: Weight Loss O: Wbrew tytułowi, blog Helen to nic innego jak "kolejny blog o odchudzaniu". Helen jest w podróży, aby schudnąć od czerwca 2013 roku. Miała wiele wzlotów i upadków po drodze - co jest jedną z najlepszych rzeczy, które zauważysz w jej postach: że nigdy się nie poddaje i jest niezwykle pozytywna bez względu na to, jak trudne rzeczy się pojawiają. Jeśli szukasz prawdziwej zachęty od kogoś, kto wie, nie szukaj dalej. Top Post: Dance Like Nobody's Watching Top Quote: Mam nadzieję, że dołączysz do mnie na niektóre z mojej podróży, a może, tylko może mogę pomóc komuś innemu, kto traci na wadze do bargain.

11. Dieta Przymierza: Moja podróż od żarłocznego do chwalebnego

Thecovenantdiet.com Autor: January Typ: Weight Loss O: Dwa lata temu January sięgnęła dna. Uświadomiła sobie, że jest uzależniona od jedzenia. Kilka dni (i całe mnóstwo ciasteczek) później, January dołączyła do Anonimowych Obżartuchów i zwróciła się do Boga, aby przezwyciężyć swoje łakomstwo i uzależnienie, blogując o tym, aby trzymać się odpowiedzialności. Dziś January jest orędowniczką Boga i używa wiary do zrzucenia niechcianych kilogramów. Top Post: Dzień 643: Stracona przyczyna Górny cytat: "Miałam wiele triumfów, porażek, sukcesów i wybojów na drodze. Jestem błogosławiony. I wielce uprzywilejowany. I wolny."

12. My Plus Size Confessions

Myplussizeconfessions.wordpress.com Autor: Misty Typ: Weight Loss & Positive Body Image O: Misty jest kimś więcej niż tylko "grubą dziewczyną", jak sama to określa. O wiele więcej. Misty zaczęła pisać bloga o swojej utracie wagi około cztery lata temu po tym, jak doświadczyła obrzęku płuc i kilku zatorów płucnych po urodzeniu czwartej córki - wszystkie spowodowane nadmiarem płynów w jej organizmie i wszystkie prawie ją zabiły. Dowiedziała się również, że ma zaburzenia krwi zwane czynnikiem V Leiden, z którymi się urodziła. Od czasu założenia bloga "I Am Not Just a Fat Girl", podróż Misty w kierunku utraty wagi miała wzloty i upadki, ale ostatecznie zaakceptowała swoje ciało i teraz bloguje, aby zainspirować innych, którzy również chcą schudnąć. Top Post: "Why Looks Can Be Deceiving" Top Quote: "Prawdopodobnie do końca życia będę zmagać się z moją wagą. Ale czuję, że mam cel i czuję, że moje pisanie ma cel, a tym celem jest moja historia."

13. Buddhistt Vegann

Buddhisttvegann.wordpress.com Autor: Alicja Typ: Weight Loss, Healthy Lifestyle O: Alicji nie jest obce blogowanie. W ciągu ostatniej dekady prowadziła kilka blogów, w tym "Girls Just Wanna Be Healthy", gdzie dzieliła się swoimi zmaganiami i triumfami, gdy starała się zrzucić wagę ze 190 do 159. Ale dopiero niedawno uruchomiła swój nowy blog, w którym Alicia przeobraziła się z osoby, która przez całe życie wstydziła się swojego ciała, w pewną siebie młodą kobietę, gotową podzielić się sobą - i być może pomóc przy okazji kilku innym. Top Post: Dear Body Top Quote: "Staram się, ciało. Próbuję cię kochać. Próbuję kochać ciebie i siebie. Jednak to jest takie trudne. Ale pracuję nad tym. Dziękuję ci, że nie zrezygnowałeś ze mnie, pomimo tych wszystkich razy, kiedy ja zrezygnowałem z ciebie".

14. Projekt "Bieganie w różu

Runninginpinkproject.com Autor: Sara (Renee) Typ: Weight Loss, Healthy Lifestyle O: Sara, świeżo upieczona mama, stawia na szczęśliwe, zdrowe i wesołe życie. Przez lata zmagała się z nadwagą i, jak sama mówi, nie może się doczekać dnia, w którym waga nie będzie jej już przeszkadzać. Największym atutem Sary jest to, że jest zwolenniczką stosowania dobrych, modnych technik odchudzania - zdrowego odżywiania i ćwiczeń. Filozofia ta przenika przez jej blog, inspirując czytelników i angażując fanów po drodze. Top Post: The Week That Snow Wasted Top Quote: "Jednym z moich głównych priorytetów jest cieszenie się życiem podczas tej podróży - nigdy nie chcę brać siebie zbyt poważnie i dlatego, kiedy biegam, biegam w różowym kolorze. To sprawia, że się uśmiecham - to takie proste!"

15. Xtine Danielle

Xtinedanielle.com Autor: Christine Rodzaj: Weight Loss & Lifestyle O: Blog Christine jest czymś naprawdę wyjątkowym - i to nie tylko dlatego, że wystawiła się na widok publiczny podczas gdy pracuje nad utratą wagi, ale dlatego, że pokonała wiele, aby dotrzeć tam, gdzie jest dzisiaj. Blog Christine, która przeżyła operację pnia mózgu, rozpoczął się w 2012 roku jako sposób na utrzymanie motywacji na jej drodze do emocjonalnego powrotu do zdrowia. Ostatnio przekształcił się on w blog o odchudzaniu, gdzie Christine skupia się na utracie wagi w sposób naturalny i uczynieniu z niej zmiany stylu życia. Jak sama mówi: "Zmieniam swoje życie na lepsze, na zawsze - nie tylko swoje ciało". Top Post: Social Media Saved My Life Top Quote: "Jeśli wszyscy mamy pozwolić światu dostać się do nas za każdą małą rzecz, która idzie źle lub nie jest sprawiedliwa, wszyscy bylibyśmy nieszczęśliwi. W nieszczęściu nie ma sposobu na życie."

16. Meg's Fitness

Megsfitness.wordpress.com Autor: Megan Rodzaj: Weight Loss & Lifestyle O: Blog Meg jest podstawowym przykładem dwóch stron blogowania online: wyzwań związanych z wiedzą, czym się dzielić (i ile tego dzielić), wymieszanych z korzyściami (inspiracją i zachętą, jaką blogerzy otrzymują od swoich czytelników). Meg blogowała prywatnie, ale w końcu przekształciła się w publiczną blogerkę, gdzie dzieli się nie tylko swoimi postępami w odchudzaniu, ale także przepisami, które wypróbowała, ćwiczeniami, które zadziałały (i nie zadziałały) dla niej, opowieściami, tyradami i wieloma innymi rzeczami. Dodatkowo, jej kot jest naprawdę uroczy. Top Post: Hanging Stuff on the Wall Top Quote: "Ogólnie rzecz biorąc, po prostu żyjemy życiem, kochamy je, a ja piszę o kawałkach i fragmentach tego. To poczucie wspólnoty sprawia, że za każdym razem wracam do blogowania."

17. Szminka, Lattes & Louboutins

Lipsticklatteslouboutins.com Autor: Jackie Typ: Weight Loss, Fitness, Parenting, Lifestyle O: Jackie z zawodu jest makijażystką, ale od 17 roku życia zmaga się ze swoją wagą. Jak sama mówi, próbowała już prawie wszystkich diet, ale nic nie wychodziło jej na dobre. Ale kiedy założyła swój blog w czerwcu 2015 roku, postanowiła zacząć, i trzymać się, utraty wagi na dobre. Czytelnicy byli z nią na każdym kroku, gdy dzieliła się przepisami i posiłkami, poradami dotyczącymi urody i szczerymi recenzjami produktów. Top Post: Weight Loss Journey Begins Now Top Quote: "Zaczęłam prowadzić bloga, ponieważ było to coś, co zajmowało mi trochę czasu, ale szybko zdałam sobie sprawę, jak bardzo lubię pisać posty i dzielić się swoimi przemyśleniami i opiniami."

18. Skończyłam z byciem grubą dziewczyną

Imdonebeingthefatgirl.wordpress.com Autor: Courtney Typ: Weight Loss O: Courtney ma nadwagę od drugiej klasy i to nauczyło ją wielu cennych lekcji (lekcje, którymi dzieli się na swoim blogu prawie przy każdej aktualizacji). W latach 2010-2011, Courtney zrzuciła imponujące 75 funtów, ale potem odzyskała je z powrotem po urodzeniu syna. Courtney przechodziła wzloty i upadki w swojej podróży odchudzającej, ale dzięki założeniu bloga zamierza tym razem utrzymać wagę na stałe, ucząc się być szczęśliwą, zdrową i odnaleźć wolność finansową - zabierając nas wszystkich ze sobą. Top Post: My New Start Top Quote: "Zacząłem i zatrzymałem się milion razy to wydaje....Jestem gotowy, aby to się stało teraz".

19. Trading Cardio for Cosmos

Cardioforcosmos.com Autor: Alexis Typ: Weight Loss O: To, co najbardziej przyciąga uwagę w blogu Alexis, to jego tagline: "Przygoda jednej dziewczyny z umiarem". Jest to świadectwo ogólnego podejścia Alexis do życia - wie, że nie osiągnie sukcesu, jeśli nie pogodzi odchudzania i bycia zdrowym z życiem pełnią życia. Styl pisania Alexis jest dziwaczny i zabawny. Porusza poważne tematy, ale w lekkim stylu, który sprawi, że pod koniec każdego posta będziesz czuć się zainspirowana i rozbawiona. Top Post: Yes, I Am Fat. I tak, wiem, jak do tego doszłam Top Quote: "Dla milionów Amerykanów, jedzenie stało się systemem nagród, kulą u nogi, wygodą, a często ludzie, którzy ABSOLUTNIE wiedzą lepiej, używają jedzenia, by poczuć się lepiej w swojej pracy, związkach, decyzjach."

20. FatFitLife

Fatfitlife.wordpress.com Autor: Brian Typ: Weight Loss, Healthy Cooking About: Walki Briana z wagą są takie, z którymi wszyscy możemy się utożsamić - potrzeba bycia zdrowym, sprawnym, jakkolwiek to nazwać. Ale to, co czyni jego blog szczególnie interesującym, to fakt, że w jego kawalerce nie ma kuchni. To zmusza Briana do kreatywności, a wszystko, co ma do dyspozycji, to mini lodówka i piekarnik Big Boss Rapid Oven. Jego blog to sposób, aby być odpowiedzialnym i dzielić się przepisami, które są tak kreatywne, jak to tylko możliwe. Top Post: Jaką grę naśladuje Twoje życie? Top Quote: "Kiedy próbujesz jeść zdrowo, jedzenie na mieście nie jest tak naprawdę opcją, zwłaszcza gdy próbujesz ograniczyć sód. ... Postanowiłem wykorzystać maksymalnie dostępną przestrzeń i nie chciałem się ograniczać w gotowaniu zdrowych posiłków."

21. Losing My Fat Lovingly

Losingmyfatlovingly.com Autor: Evette Typ: Weight Loss O: Blog Evette to przede wszystkim osobiste podejście do życia. Jest bardzo ekspresyjna w swoim pisaniu i naprawdę porusza czytelników swoimi słowami, podczas gdy ona utrzymuje odpowiedzialność w swojej podróży odchudzającej. Evette założyła bloga, aby podzielić się z czytelnikami swoimi odkryciami i chwilami, kiedy stara się wychować swoją młodą córkę na piękną, miłą kobietę. Evette zabiera ze sobą czytelników, którzy na blogu opowiadają o jej celach, osiągnięciach, obawach i wielu, wielu innych rzeczach - a wszystko to w sposób osobisty i wciągający. Top Post: Czy jestem gruba czy PHAT (Practical, Honest, and Talented?) Top Quote: "Przejdź przez życie bez kłamania, kradzieży lub oszukiwania, a wygram i wyjdę na lepszym końcu rzeczy!"

22. My New Normal

Ruzelestrauss.com Autor: Ruzele Typ: Weight Loss O: Ruzele miała problemy z wagą przez całe życie, ale dopiero po śmierci jej matki w 2011 roku kilogramy zaczęły się naprawdę piętrzyć. Przytyła do 335 funtów i przeżyła moment dna, który doprowadził ją do miejsca, w którym jest dzisiaj: 50 funtów lżejsza i z misją zrzucenia kolejnych 130. Posty na blogu Ruzele są krótkie i słodkie, ale zawsze zachwycające i pełne przemyśleń, emocji, sprawozdań z postępów i okazjonalnych vlogów (które działają oh-so-perfectly). Ruzele jest jedną z tych, które warto śledzić, jeśli szukasz kogoś, kto jest odpowiedzialny i przechodzi do sedna, ale nadal pozostawia cię kibicującą jej dzień w dzień. Top Post: Backpacks, Lobs, and Ducks Top Quote: "Jedną z rzeczy, które sobie uświadomiłem, jest to, że nikt nie może sprawić, że poczujesz się w określony sposób. Jasne, że ludzie mogą mówić i robić różne rzeczy, i nie mówię, że jest to łatwe. Ale możesz wybrać, czy pozwolić, by te rzeczy miały na ciebie wpływ, czy nie."

23. Frantic at Forty

Franticatforty.wordpress.com Autor: Unknown Typ: Weight Loss O: Normalnie, pominęlibyśmy blog, który nie identyfikuje nazwiska autora, ale kobieta pisząca "Frantic at Forty" dała nam pauzę. Dlaczego? Ponieważ jej historia jest taka, z którą tak wiele osób może się utożsamić - kobieta wkraczająca w wiek średni, próbująca znaleźć sens w życiu i schudnąć. Autorka założyła bloga tuż przed ukończeniem 40 lat, aby pozostać odpowiedzialną, podczas gdy ona zaczęła dawać sobie jedyny prezent, jaki chciała - szczupłą sylwetkę. Straciła mnóstwo kilogramów, a co ważniejsze, znalazła w tym procesie trochę szczęścia. Mamy tylko nadzieję, że ukończenie 40 lat nie oznacza końca jej blogowania. Top Post: Jedzenie emocjonalne Górny cytat: "W wieku 40 lat albo masz już dość, albo właśnie wtedy zaczyna się życie. Zamierzam być w pełni przygotowana na moją 40-tkę, aby mieć pewność, że nie wszystko pójdzie z górki."

24. Mama Ames zdrowieje

Mamaames.com Autor: Amy Typ: Utrata wagi O: Amy rozpoczęła swoją podróż w celu utraty wagi po tym, jak pobiegła w półmaratonie Disney Princess w swojej najcięższej wadze w życiu - i zdała sobie sprawę, że nadszedł czas, aby coś zmienić. Po kilku latach schudła 65 funtów, motywowana przede wszystkim przez swojego ojca, którego nazywa "największym cheerleaderem". Potem jej ojciec odszedł i sprawy poszły trochę z górki. Amy przytyła 40 funtów z powrotem i w 2014 roku założyła bloga o odchudzaniu, aby rozpocząć ostateczną misję: zapisywanie się na wyścigi (jej ostatnim był Star Wars Half Marathon) i dawanie czytelnikom do zrozumienia, że czuje ich ból - a co najważniejsze, że mogą przez to przejść, dokonać zmian i wystartować w wyścigach, tak jak ona. Top Post: Build a Bridge Top Quote: "Ten blog to mój sposób na powrót do osoby, którą byłam, zanim straciłam moją największą cheerleaderkę. Bycie moim własnym bohaterem, że tak powiem."

25. Emily Loses It: The Remix

Emilylosesittheremix.blogspot.com Autor: Emily Typ: Weight Loss O: Jeśli jest ktoś, kto czuje ból związany z utratą wagi, to jest to Emily. W 2011 roku zaczęła pracować nad zrzuceniem kilogramów i w 2012 roku schudła do 151. Potem znów poszła w górę... do 181. Nadszedł rok 2013, a w nim: jej blog. Emily postanowiła zrzucić wagę na dobre. Zeszła już do 148, i chociaż bloguje tylko dwa razy w miesiącu, jej dziwaczny styl sprawia, że warto go czytać. Top Post: Learn to Love Fear Top Quote: "Moja utrata wagi ukształtowała to, kim jestem, i to naprawdę jest to, kim miałam być. Jest to codzienna podróż odkrywania siebie, akceptacji i miłości."

26. Loretta's Journey

Lorettasjourney.blogspot.com Autor: Loretta Typ: Weight Loss O: Loretta jest z pewnością nie obcy do blogowania - ona została dzieląc jej podróż utrata masy ciała od 2009 roku. Ale rzeczą, która przykuła naszą uwagę najbardziej o Loretta blogu jest to, że w przeciwieństwie do większości długoletniego zdrowego życia / utrata masy ciała blogerów, jej strona nie jest pełna chock recenzji produktów i zalecenia, linki do towarów, itp. To jest bardzo autentyczny, jak jest Loretta. Loretta rozpoczęła się na 460 funtów. Teraz, ona unosi się wokół 199. A ona robi to "jeden dobry wybór na raz". Jej styl pisania jest wciągająca i prawdziwe - rodzaj bloga, że czytasz i zakończyć myśląc, ja naprawdę wiem, że ta kobieta w głęboki sposób. Brawo. Top Post: So What's So Wrong with Hard? Top Quote: "Mój przyjaciel powiedział kiedyś: Dowiedz się, jaka jest twoja największa wymówka i zrób plan, jak się jej pozbyć. Jeśli myślisz, że nie masz żadnych wymówek, po prostu zadaj sobie pytanie, dlaczego jeszcze nie osiągnąłeś celu... i wyłap swoje pierwsze skomlenie... to jest to, największa wymówka, rzecz, która staje ci na drodze."

27. We Make 7

Wemake7.com Autor: Bonnie Typ: Weight Loss, Lifestyle, Recipes/Crafts About: Bonnie dzieli się swoim życiem - i siedmioosobową rodziną - z czytelnikami od lat. Ale powodem, dla którego znalazła się na naszej liście jest to, co zaczęła 2 stycznia - pełne zaangażowanie, aby odciąć się od śmieciowego jedzenia, napojów gazowanych i innych niezdrowych nawyków oraz schudnąć. Ponad trzy miesiące później udało jej się to z nawiązką. Jej codzienne zmagania są podobne do tych, o których może zaświadczyć każdy, kto przestał, zaczął, przestał, a potem znowu zaczął. Ale to, co naprawdę czyni ją wyjątkową, to fakt, że tym razem nie przestaje. Top Post: Here's to a Better Year... Top Quote: "Nie zawsze możemy wybrać, co przyniesie nam wynik całego roku, ale możemy mieć nadzieję, że niektóre rzeczy, które chcemy, aby się wydarzyły dla zmiany, zdarzają się".

28. Shrinking Guy Fitness

Shrinkinguy.com Autor: Tim Typ: Fitness & Weight Loss About: Lekcje, których ludzie uczą się, gdy zaczynają tracić na wadze, są ważne i znaczące. Ale to może być trudne do wyrażenia w sposób, który pomaga innym ludziom z ich własnych celów utraty wagi. W przypadku Tima nie jest to możliwe. Około 2 lata temu, Tim ważył 295 funtów. Dziś waży około 220 - 75 funtów mniej i jest o wiele bardziej sprawny. I to właśnie temu poświęcił swój blog, dzieląc się wskazówkami dotyczącymi fitnessu i lekcjami, których się nauczył, aby pomóc innym osiągnąć ich cele. Top Post: Living Low Carb the Healthy Way Top Quote: "Ten blog zaczął się jako moja próba zapłacenia do przodu, dając kilka wskazówek, które pomogły mi przez utratę wagi. ... Z biegiem czasu uczyniłem to moją pasją, aby zrozumieć wszystkie aspekty fitness - utrata wagi, ćwiczenia, jedzenie i wszystko inne odnoszące się do życia szczęśliwego i zdrowego życia. To są tematy, które również uwzględniam w moim blogu."

29. Weight Loss z Annamarie

Weightlosswithannamarie.com Autor: Annamarie Rodzaj: Weight Loss & Healthy Lifestyle About: Historia utraty wagi Annamarie nie jest niczym, na co można by kichnąć. Straciła oszałamiającą wagę 180 funtów i zrobiła to wszystko naturalnie, jedząc dobrze i ćwicząc. Obecnie Annamarie pracuje na dwa sposoby: utrzymać swoją zdrową wagę i styl życia... i dzielić się osobistymi wskazówkami i zwycięstwami po drodze. Jest to blog, który warto śledzić, jeśli chce się poznać codzienne wyzwania (i siłę przebicia) młodej kobiety, której się udało... i która chce, abyś Ty również to zrobił. Top Post: Clean Eating with Annamarie Top Quote: "Wierzę, że utrata wagi, szczególnie duża utrata wagi jest długoterminowym celem i podróżą, podczas której walczysz z łatwymi stratami, prostymi zyskami i pracujesz, aby pozostać takim samym. Kończy się to zobowiązaniem na całe życie."

30. Bailey DeBarmore

Baileydebarmore.com Autor: Bailey Typ: Odżywianie i zdrowy styl życia O: Bailey jest studentką studiów magisterskich, która chce uzyskać tytuł zarejestrowanego dietetyka. W trakcie studiów pracuje nad tym, aby stać się źródłem informacji dla ludzi online, którzy chcą się dowiedzieć jak tworzyć SMART cele, poznać pułapki żywieniowe, uzyskać wskazówki dotyczące fitnessu i wiele więcej - i to się udaje. Bailey przeplata swoje profesjonalne posty z odrobiną własnych przemyśleń, co sprawia, że jest to bardzo spersonalizowane doświadczenie, które łączy poznanie autorki z poznaniem samej siebie i tego, jak osiągnąć swoje cele. Top Post: Keep the Momentum Going Top Quote: "Życie jest pełne nieoczekiwanych możliwości, które zabierają nas w miejsca, o których nigdy nie myśleliśmy, że się pojawią. Bycie otwartym na te możliwości jest czymś, co doprowadziło mnie do miejsca, w którym jestem dzisiaj, a powiedzenie "tak" możliwości, która przyniesie mi jutro, pomoże mi w następnej ścieżce w mojej podróży zawodowej."

31. Skinny Shae

Skinnyshae.com Autor: Shae Rodzaj: Fitness & Healthy Recipes About: Shae pochodzi z Wichita i, jak sama to określa, "nie jest chuda". Ale mimo to bloguje o fitnessie i zdrowym odżywianiu, z kilkoma (ok, wieloma) skargami. Jej blog zawiera imponujące połączenie jej dziwaczny, laugh-out-loud styl i wizualnie stymulujące zdjęcia, które opowiadają historię lub pokazać przepisy, jak dobrze, jak samo pisanie nie. Kiedy zaczniesz czytać, zapnij pasy. Bo nie będziecie chcieli przestać. Top Post: 500 Miles, 41,071 kroków, 2 dni Top Quote: "Dieta to nie zabawa. Ćwiczenie jest trudne. Jak w ogóle można wyskubać brwi?"

32. Raising the Shakes

Raisingtheshakes.com Autor: Amanda Typ: Positive Body Image, Health & Fitness, Motherhood O: Nie, tytuł bloga Amandy nie odnosi się do tych pysznych czekoladowych smakołyków - ani do tańca - ani do psa po tym, jak wpadnie z deszczu. "Shakes" to długoletni pseudonim Amandy i tak się składa, że stał się on również idealnym sposobem na opisanie jej bloga. Amanda jest gorącą orędowniczką pozytywnego wizerunku ciała i zdrowego stylu życia. Pisze też o swoich bardzo prawdziwych zmaganiach z depresją i pokonywaniu własnych demonów, jeśli chodzi o poczucie własnej wartości. To właśnie ta autentyczność sprawia, że jest to wciągająca lektura, która sprawi, że będziesz chciał zaglądać tu każdego dnia. Dodatkowo, jej topowy post zawiera wizualnie oszałamiający zestaw zdjęć, które pokazują, jak wygląda jej typowy dzień tygodnia. Top Post: What a Day in My Life Looks Like Top Quote: "Naprawdę wierzę we wszystkie moje życiowe doświadczenia. Mogę też połączyć się z innymi mamami!".

33. Szczęśliwa i kurcząca się

Happyfatandshrinking.wordpress.com Autor: Christie Typ: Weight Loss & Mental Health O: Christie dosłownie dopiero się rozkręca (jej pierwszy post pojawił się w marcu). Ale nie marnowała czasu, aby to wszystko tam umieścić. Jej celem jest zrzucenie ponad 100 kilogramów i pokonanie trwającej całe życie walki z depresją i lękami. Jej otwartość od razu przykuła naszą uwagę i nie możemy się doczekać, aby śledzić każdy jej krok. Top Post: Złe nawyki, prawidłowe odżywianie i wycofywanie się z diety Top Cytat: "Chcę zrzucić 100 funtów, nie dlatego, że czuję presję ze strony społeczeństwa czy potrzebę bycia kimś, ale dlatego, że chcę".

34. Coach Mindy Weight Loss

Coachmindy.com Autor: Mindy Typ: Weight Loss & Healthy Eating About: Mindy nie tylko bloguje o odchudzaniu, jej zadaniem jest pomaganie ludziom w utracie wagi. Ona jest zajęty, Washington, D.C.-z siedzibą jeden na jeden trener utraty wagi, i (na szczęście dla nas), spędza trochę swojego wolnego czasu blogowania o tym też. Jej blog jest świetny w tym, że wyraźnie pochodzi od doświadczonego profesjonalisty, ale jest to również zabawa do czytania i funkcje Mindy's quirky osobisty akcent, właśnie to, co lekarz zamówił dla ludzi, jak pracują, aby rzucić te dodatkowe kilogramy. Top Post: Moja najlepsza wskazówka dotycząca utraty wagi, którą chciałabym znać 20 lat temu Top Quote: "Uwielbiam pomagać ludziom w utracie wagi i utrzymaniu jej. Uwielbiam też dzielić się zdrowymi, łatwymi, smacznymi i sycącymi przepisami. Wierzę w jedzenie szczęśliwie, zdrowo i z sercem."

35. Half of Gabby: How to Lose Weight & Get Fit

Halfofgabby.blogspot.com Autor: Gabby Rodzaj: Weight Loss & Healthy Living About: Inspirująca. To pierwsze słowo, które przychodzi na myśl, gdy opisujemy blog Gabby. Gabby ważyła kiedyś 262 funty i założyła bloga, aby prowadzić kronikę swojej podróży. Dziś waży 140 funtów... innymi słowy, to połowa jej dawnej wagi. Ale to, że zrzuciła kilogramy, nie oznacza, że przestała być dla swoich czytelników. Tysiące artykułów i całe mnóstwo doświadczeń później, Gabby nadal dzieli się z fanami swoją mądrością na temat odchudzania i mnóstwem zdrowych przepisów w łatwy do zrozumienia - i często zabawny - sposób. Top Post: Real Weight Loss Tips & Advice: From Someone Who Actually Lost the Weight Top Quote: "Nadszedł czas, aby zacząć żyć swoim życiem zgodnie z TWOIM wewnętrznym głosem i podążać za TWOIMI marzeniami. Masz tylko jedno życie... przeżyj je po swojemu."

36. Andie Mitchell

Andiemitchell.com Autor: Andie Rodzaj: Weight Loss & Healthy Living About: Andie jest znana ze swojego bestsellerowego pamiętnika New York Timesa "It Was Me All Along", w którym opisuje, jak straciła 135 funtów 10 lat temu. Ale to jej blog, który przyciąga nas do niej do tej listy, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że udało jej się przez cały ten czas, aby utrzymać wagę. Andie napisała również książkę kucharską "Eating in the Middle", zawierającą (w większości) zdrowe przepisy. Dodatkowo, blog Andie jest pełen zdrowych przepisów (i okazjonalnych odpustów), lekcji, których nauczyła się podczas odchudzania i tego, jak zmieniła swój stosunek do jedzenia i ciała. Top Post: Buffalo Chicken Rolls (muszą być całkiem dobre, biorąc pod uwagę, że jest to top post na blogu) Top Quote: "Dzielę się każdą lekcją, aby dostać się tam - nie jako sierżant musztry i na pewno nie jako guru - jako przyjaciel, który dostaje to i nigdy nie chce nikogo innego do walki sam. Nauczyłam się więcej w ciągu ostatnich dziesięciu lat, niż kiedykolwiek myślałam, że to możliwe, i kładę to tutaj, jeden post po drugim - każdą lekcję, jakiej nauczyłam się na temat utraty wagi, prawdziwe porady na temat utrzymania, myśli na temat depresji, jak wyszłam poza objadanie się, kawałki stylu życia, które sprawiają, że czuję się dobrze wewnątrz i na zewnątrz, i wszystkie zdrowe przepisy, które robię regularnie."

37. The Weight of My Weight

Theweightofmyweight.com Autor: Julie Rodzaj: Weight Loss & Healthy Living O: Tak, to prawda, że Julie nie jest dokładnie "nowym" blogerem (robi to od 2011 roku). Ale kiedy spojrzeć na jej blogu, to łatwo zrozumieć, dlaczego dodaliśmy ją tutaj - ona ma taki sam kaliber jak wielkie działa, i zasługuje na jeszcze większe uznanie niż ona już miał. Julie postanowiła jakiś czas temu, że będzie podejmować lepsze decyzje, jeśli chodzi o jej zdrowie, ale postęp w utracie wagi, jak sama to określa, był "S-L-O-W." Zdeterminowana i po prostu szczęśliwsza z tego, jak się czuje, Julie kontynuowała swoją dietę, aż osiągnęła wagę docelową. Dziś waha się między 150 a 170 funtów, bloguje o tym, co je, co ją inspiruje i jak ma nadzieję zainspirować innych. Top Post: Mom's V-8 Hamburger Soup Top Quote: "Życie to taka niesamowita podróż. Chcę się nią cieszyć w jak najzdrowszy sposób!"

38. The Happy Gal

Thehappygal.com Autor: Jenny Typ: Healthy Living & Positive Body Image O: Jenny zawsze wiedziała, że pewnego dnia chce zostać mówcą motywacyjnym - nie była tylko pewna o czym. Pewnego dnia dotarło do niej, że ludzie są najbardziej zainspirowani przez osoby, które rozumieją, przez co przechodzą. Dla Jenny zawsze były to jej kompulsywne objadanie się, obraz ciała i uzależnienia od jedzenia. Cztery lata temu postanowiła się zmienić. Zmieniła swój sposób myślenia i tak narodził się jej blog, pełen przepisów, porad i postów, które są prawdziwie inspirujące od kobiety, która rozumie, przez co przechodzisz. Top Post: Zdrowe odżywianie na sposób Happy Gal Top Quote: "W moim sercu serca, to, co naprawdę chcę, abyś wiedział, to to, że kiedy jesteś w tych ciemnych miejscach w życiu, nie jesteś sam. Byłam tam i widziałam światło. Ten blog jest pierwszym krokiem do dzielenia się tym światłem z tobą."

39. Skinny Mom

Skinnymom.com Autor: Brooke Typ: Weight Loss, Fitness, Zdrowe odżywianie O: Tak, to kolejny, który ma mnóstwo zwolenników, ale tak naprawdę jest najlepszy dla jednej grupy: mam. Załóżmy, że jesteś mamą. Założymy się, że znalezienie czasu na ćwiczenia i jeść zdrowo wydaje się cholernie prawie niemożliwe, tak? W takim razie blog Brooke jest dla Ciebie. Jest on uzbrojony po zęby w szybkie ćwiczenia fitness, łatwe do wykonania przepisy, a nawet rzeczy, które możesz robić z dzieckiem. A jeśli to nie wystarczy, możesz go również wykorzystać jako źródło informacji o takich rzeczach jak imiona dla dzieci, łączenie się z bliskimi i zajęcia z dziećmi. Top Post: Przepis: Slow-Cooker Chicken Pot Pie Top Quote: "Postanowiłam nie tylko zainspirować siebie, ale także innych, takich jak ja. To, co zaczęło się jako mały blog z garstką zwolenników (dzięki, przyjaciele!), stało się teraz marką zdrowego stylu życia dla milionów kobiet na całym świecie."

40. The Holy Mess

Saraborgstede.com Autor: Sara Typ: Weight Loss, Family, Faith About: Blog Sary to zdrowa mieszanka rodziny i jej wiary w Boga, połączona z cennymi spostrzeżeniami na temat tego, jak odnaleźć zdrowie i szczęście oraz zredukować stres. I zaufaj nam, ona jest kimś, kto to wie. Około dziesięć lat temu Sara miała 100 funtów nadwagi i była nieszczęśliwa. Zaczęła pisać dzienniki i odkryła w sobie zamiłowanie do biegania i współzawodnictwa (mimo że nie jest szczególnie wysportowana). Dziś Sara dzieli się swoją pasją pomagając innym kobietom odnaleźć równowagę i wskazówki dotyczące utraty wagi w taki sam sposób, w jaki ona to zrobiła. Top Post: Top 5 Absolutnie Najlepszych Fitness i Weight Loss Planners Top Quote: "Czasami życie jest ciężkie. Czasami życie jest niesamowite. Przez lata moje życie było niewiarygodnie wytrącone z równowagi i mówiłam "tak" zbyt wielu osobom i "nie" sobie zbyt często. Twoje życie ma swój własny rodzaj bałaganu. Może wyglądać inaczej niż moje, ale wszyscy mamy swój hodge podge".

41. Katie's Fight for Fitness

Katiesfightforfitness.tumblr.com Autor: Katie Typ: Weight Loss & Healthy Living O: Zacznijmy od Katie, przewijając trzy lata do stycznia 2013 roku, kiedy to wskoczyła na wagę i zdała sobie sprawę, że waży 247 funtów. To był moment, w którym "coś po prostu kliknęło" dla Katie. Po szybkim przewinięciu do teraźniejszości, Katie straciła 100 funtów, zrzuciła sześć rozmiarów spodni i po drodze znalazła w sobie zaciętą determinację, aby dążyć (i trzymać się) swoich celów fitness. Katie znalazła swój cel i używa swojego bloga, aby go realizować: pomagać innym, którzy zmagają się z otyłością, utratą wagi i uzależnieniem od jedzenia. Top Post: Czasami najtrudniejszą osobą do bycia szczerym jest samemu sobie Top Quote: "Ale jedną rzeczą, której nauczyłam się o mojej podróży, jest to, że ma ona cel. Mam nadzieję, że mogę pomóc innym i być wskazówką dla tych, którzy zmagają się z otyłością, zaburzeniami odżywiania i innymi problemami, przez które sama przeszłam."

42. Feel Great in 8

Blog.feelgreatin8.com Autor: Tiffany Typ: Weight Loss, Healthy Living, Fitness O: Tiffany blogowanie oficjalnie rozpoczęła w 2009 roku, ale to było coś w rodzaju off-and-on rzeczy do 2013 roku. Wtedy Tiffany naprawdę zwiększyła swoje wysiłki w blogowaniu, ku uciesze swoich zwolenników. Blog Tiffany jest pełen zdrowych przepisów, wyzwań związanych z utratą wagi i wskazówek, jak znaleźć szczęście - wszystko to od dziewczyny, która jest niezwykle relatable i "kocha tandetne taneczne filmy treningowe, ciemną czekoladę, oglądanie filmów, z mężem i jazdę na moim krążowniku plażowym po okolicy jak dziecko." Dość powiedzieć. Top Post: Feel Great in 8 Top Quote: "Nie mogę ci obiecać, że będę idealna. Ale mogę obiecać, że będę tu, by cię wspierać i dopingować. Mogę obiecać, że będę wyrozumiały i współczujący, gdy będziesz się zmagać."

43. Zdrowe życie. Kinda.

Healthylivingkinda.com Autor: Bertha Rodzaj: Healthy Recipes About: Mantra "wszystko z umiarem" jest całkiem dokładnie tym, o czym mówi Bertha. Jej blog dostarcza kreatywnych sposobów na podrasowanie ulubionych przepisów, aby były zdrowsze i miały mniej kalorii. Co to oznacza? Nadal możesz jeść to, co kochasz, ale w lepszy sposób, który przybliży Cię do osiągnięcia celów związanych z utratą wagi. Top Post: Przekąski i przysmaki Górny cytat: "Skupiam się na dzieleniu się kreatywnymi i pysznymi sposobami na włączenie świeżych, gęstych odżywczo pełnych pokarmów do codziennych przekąsek i posiłków. Reszta to przyjemność."

44.Healthy Living Happy

Healthylivinghappy.com Autor: Ayah Rodzaj: Healthy Living & Healthy Recipes O: Kiedy czyta się bloga Ayah, to prawie tak, jakby można było usłyszeć jej akcent. I właśnie to przyciągnęło nas do jej bloga - pomysł, że bez względu na to, jak różne mogą być kultury, wszyscy zmagamy się z tymi samymi rzeczami. Jak mówi Ayah, jest osobą taką jak każdy inny, osobą, która walczyła o utratę wagi, wielokrotnie wznosiła się i opadała z sił, a dziś po prostu stara się utrzymać swoją kondycję, dzieląc się swoją podróżą (i mnóstwem wspaniałych przepisów) po drodze. Top Post: Banana Bread Mugcake as easy as 123 Top Quote: "Nasze ciała są naszym własnym zamkiem, więc traktujmy je dobrze".

45. Third Shift Fit

Thirdshiftfit.wordpress.com Autor: Rachael Typ: Fitness O: Rachael ma wyjątkową kombinację wiedzy. Jest zapaloną miłośniczką fitnessu, fanatyczką zdrowia i zarejestrowaną pielęgniarką. Musi również walczyć z dziwnymi godzinami pracy, aby utrzymać swój aktywny styl życia i reżim ćwiczeń, i to jest dokładnie to, dlaczego wybraliśmy ją. Jeśli jesteś wśród tych, którzy próbują schudnąć, ale mają gorączkowy harmonogram, Rachael jest blogerką, do której możesz zwrócić się po poradę. Wie, jak walczyć z przeszkodami takimi jak brak snu, zachcianki żywieniowe, głód z nudów i (oczywiście) bycie "zbyt zajętym", aby być zdrowym. Top Post: So You Want to Meal Prep Top Quote: "Nie mogę obiecać, że wyleczę wszystko, ale mam nadzieję, że podzielę się z wami zdrowymi przepisami na przygotowanie posiłków, treningami i poradami, które mogą pomóc każdemu z lub bez szalonych harmonogramów pozostać na właściwej drodze w kierunku zdrowszego stylu życia".

46. Fat Girl to Fit Girl

Hmghealthandfitness.wordpress.com Autor: Hannah Rodzaj: Weight Loss & Fitness O: Hannah mieszka w Londynie i jest pozytywnie urocza, mądra i zabawna, gdy bloguje swoją drogę do oparcia się pokusie i pozostania sprawną i zdrową. Hannah również tam była i to zrobiła. Dwa lata temu straciła 50 funtów dzięki całkowitej zmianie stylu życia. Teraz jest w trybie konserwacji, ale jedną z rzeczy, która jest wyjątkowa w Hannah, jest to, że nadal uwielbia jeść poza domem i spotykać się z ludźmi, i wie, jak to robić w sposób, który nie powoduje przybierania na wadze. I tak, dzieli się tym w swoich postach. Top Post: Health on a Budget Top Quote: "Śledź mojego bloga po łatwe przepisy, porady zdrowotne i motywację do ćwiczeń. I obserwuj, jak spektakularnie spadam z wozu od czasu do czasu, ciesząc się każdą minutą!"

47. Fat Girl's Fitness

Fatgirlsfitness.com Autorzy: Rachel, Valeri & Dori Rodzaj: Weight Loss & Fitness O: Rachel, Valeri i Dori to trzy przyjaciółki z dzieciństwa, które łączy bardzo silna wspólna więź: wszystkie były grube, a teraz są fit. Ale są też bardzo wyjątkowe - każda z nich ma swoje własne podejście do odchudzania i fitnessu, które składają się na jeden bardzo zróżnicowany blog. Bez względu na to, jaki jest Twój poziom sprawności fizycznej lub jak dużo musisz schudnąć, na pewno znajdziesz styl jednej z tych pań, który będzie Ci odpowiadał. Inspirujące, logiczne i praktyczne, Rachel, Valeri i Dori naprawdę stworzyły razem arcydzieło. Top Post: Co jest ważniejsze - dieta czy ćwiczenia? Najlepszy cytat: "Fat Girls Fitness to trzy przyjaciółki z dzieciństwa, które w ciągu ostatnich kilku lat przeszły drogę od FAT do FIT. Każda z nas ma nieco inne podejście do fitnessu i okazało się, że rozmawiamy o tym tak dużo, że w końcu zdecydowałyśmy się założyć bloga."

48. Hello Spoonful

Hellospoonful.com Autor: Elizabeth Typ: Healthy Living & Healthy Recipes About: Lista referencji Elizabeth do pisania bloga, który pomoże Ci pozostać zdrowym jest długa - ukończyła studia z podwójnym dyplomem w zakresie żywności i żywienia oraz komunikacji masowej i dziennikarstwa, a teraz poświęciła się opracowywaniu zdrowych przepisów i wskazówek, jak osiągnąć zdrowy, zrównoważony styl życia. Poświęciła się opracowywaniu zdrowych przepisów i porad, jak osiągnąć zdrowy i zrównoważony styl życia. Dzieli się również własnymi przemyśleniami i wspaniałymi fotografiami, aby dodać osobisty akcent, który łączy się z czytelnikami w znaczący sposób. Top Post: All My Best Healthy Lifestyle Tips + Tricks Top Quote: "Celem mojego bloga jest łączenie się z innymi wo(men)/czytelnikami z całego świata i dawanie dobrego przykładu do osiągnięcia zrównoważonego, zdrowego stylu życia".

49. Not Your Normal Health Blog

Notyournormalhealthblog.com Autor: Helen Typ: Humor, Weight Loss, Healthy Living About: Gdybyśmy musieli podsumować blog Helen w dwóch słowach, byłyby one "kreatywne" i "zabawne". Bo to jest dokładnie to, co blog jest ... mieszanka Helen dowcipne pisanie w połączeniu z jej dążenie do wszystkich rzeczy nowych w diecie, fitness i utraty wagi sfery - czy są one inspirujące lub w lewo pola ... i wszystko pomiędzy. Helen, niegdyś "zdrowo żyjąca" blogerka, która zrezygnowała z tego lata temu, a następnie niedawno powróciła do świata z nowym tematem - ma obsesję na punkcie tego, co "nowe", a ona jest królową wypróbowywania tego i informowania swoich czytelników, czy zadziałało to dobrze, czy też nie zadziałało wcale. A ten cały "nowy" temat nie oznacza tylko trendów... uwielbia również pomagać ludziom, którzy dopiero zaczynają tracić na wadze i prowadzić zdrowy tryb życia. Top Post: The 10 Min Xmas Friendly Workout Top Quote: "Widzę to tak, że bycie zdrowym może bardzo ładnie wpisywać się w normalne życie - nie musi to być wszystko albo nic. Zdrowie może być również zabawne i przyjemne."

50. Fit to Serve

Fittoservegroup.com Autorzy: Hilda i Randy Typ: Weight Loss & Wellness O: Jeśli kiedykolwiek istniał duet mąż-żona, który miał kotlety, aby poprzeć to, co sprzedają, to są to Hilda i Randy. A dobra wiadomość? Oni tak naprawdę niczego Ci nie "sprzedają". To dwoje ludzi, którzy dbają o swoją wiarę i chcą wykorzystać swoje własne doświadczenia w dążeniu do zdrowia za pomocą diety low-carb, aby pomóc innym w osiągnięciu dobrego samopoczucia. Randy stracił ponad 70 kilogramów i pokonał cukrzycę typu II oraz nadciśnienie, a Hilda jest osobą, która przeżyła zespół Guillana Barre'a i fibromialgię. Teraz oboje są pastorami, którzy prowadzą blogi z pysznymi, zdrowymi przepisami oraz wnikliwymi, wpływowymi prawdami o poszukiwaniu zdrowia i zdrowego życia. Całkiem potężne rzeczy. Top Post: Low Carb Cream Cheese Pound Cake Top Quote: "Randy i ja staramy się przynieść jasność w kwestii dobrego samopoczucia, wykorzystując nasze osobiste historie przemiany, aby zainspirować innych."

51. Zdrowiej z bekonem

Gethealthywithbacon.com Autor: Neale Typ: Weight Loss & Humor About: Jeśli sam tytuł bloga Cię nie wciągnie (dla nas na pewno tak było), to humor Neale'a wkrótce to zrobi. Kiedy zaczął się odchudzać, Neale ważył 425 funtów. Teraz zrzucił 190 funtów - i zrobił to bez żadnych tabletek, koktajli, skrótów czy operacji. Jak mówi Neale, wiele osób pytało go o sekret jego sukcesu - stąd ten blog. Aha, i czy wspomnieliśmy, że jest profesjonalnym brzuchomówcą? No to super. Top Post: Nadchodzi! Najlepszy cytat: "Nie jestem ekspertem. Jestem tylko osobą, która znalazła to, co działa dla mnie."

52. Fit With Ayla

Aylafarmer.com Autor: Ayla Typ: Fitness, Healthy Living, Weight Loss O: Zupełnie nowa w świecie blogów, historia Ayli jest znajoma. Rozpoczęła swoją podróż z wagą około 200 funtów i próbowała wielu różnych rzeczy, aby schudnąć - pigułki, diety, siłownia, jakkolwiek to nazwać - żadna z nich nie działała. W końcu Ayla dała z siebie wszystko, stosując treningi Insanity i zmieniając swoją dietę, i, co tu dużo mówić, zadziałało. Ayla straciła 63 funty, a teraz poświęca swój czas i energię na dzielenie się z innymi wskazówkami i sztuczkami, które zadziałały w jej przypadku. Jej blog zawiera łatwe do wykonania, szybkie przewodniki i pomysły na szybką i skuteczną utratę wagi. Top Post: Jak zapracowani ludzie zarządzają swoją kondycją fizyczną Top Quote: "Jeśli ja mogę to zrobić, WIEM, że ty też możesz! Straciłam w sumie 63 funty i stopniowo staję się coraz bardziej zgrabna."

53. Healthy Nadia

Healthynadia.com Autor: Nadia Typ: Fitness, Zdrowe życie, Zdrowe przepisy O: Oprócz pięknego uśmiechu Nadii, to jej filozofia życiowa tak naprawdę przyciągnęła nas do jej bloga. Tak, Nadia jest pasjonatką wszystkiego, co związane z fitnessem i zdrowym odżywianiem, ale jeszcze bardziej pasjonuje ją szerzenie przesłania, że perfekcja jest niemożliwa, a kluczem jest pokochanie siebie za to, kim jesteś. To jest rodzaj serca, które Nadia wkłada w każdy z jej postów, starając się pomóc ludziom odnaleźć ich własną wersję szczęścia. Top Post: Osobiste podejście do życia - Moje zdrowienie Najlepszy cytat: "Moje objadanie się zostało wyeliminowane i dzięki temu mam pewność siebie, większą samoocenę, lepsze przyjaźnie i związki oraz więcej motywacji i pasji do życia. Nie mam już depresji i znowu kocham siebie. Nadal jem, ale nie towarzyszy temu już miażdżące poczucie winy i emocjonalne zamieszanie."

54. Kroniki Curvy Girl

Curvygirlchronicles.net Autor: Kristina Typ: Positive Body Image & Healthy Living About: Kristina jest modelką plus-size z misją: pomóc kobietom nauczyć się kochać swoje ciała podczas pracy, aby ćwiczyć, jeść dobrze i żyć zdrowo. Ale przede wszystkim, blog Kristiny jest o odkrywaniu pewności siebie i "zdrowych krągłości". Jej blog jest idealną równowagą zachęcania do zdrowego życia i kochania siebie w tym samym czasie. Dodatkowo, Kristina jest świetna w wychodzeniu poza siebie. Co miesiąc na jej blogu pojawia się "Curvy Girl of the Month", gdzie przedstawia sylwetki innych kobiet, które odniosły sukces. Top Post: The Curvy CEO Top Quote: "Wiedząc, jak często kobiety plus size są marginalizowane, Curvy Girl Chronicles NIE będzie utrwalać tego wzorca. Więc możesz być szczupła, filigranowa, wysoka, gruba, zmysłowa, smukła; to nie ma znaczenia, Curvy Girl Chronicles jest dla Ciebie."

55. Jennifer's Kitchen

Jenniferskitchen.com Autor: Jennifer Rodzaj: Healthy Recipes & Weight Loss About: Jeśli nie jesteś pewien, co jeść, aby schudnąć, a jednocześnie chcesz, aby to dobrze smakowało, blog Jennifer jest dla Ciebie. Ona jest profesjonalnym trenerem utraty wagi, a jej blog jest załadowany do tee z zdrowych przepisów, wskazówek i wiele, wiele więcej, aby pomóc Ci dostać się do ostatecznego celu: zrzucając funtów i nadal cieszyć się życiem w pełni. Top Post: Creamy Italian Salad Dressing Top Quote: "Zaczęłam Jennifer's Kitchen jako sposób na zaoferowanie inspiracji, porad i zdrowych przepisów dla innych, którzy próbują schudnąć".

56. Ukierunkuj swojego wewnętrznego sportowca

Channelyourinnerathlete.com Autor: Amanda Typ: Fitness, Healthy Recipes, Weight Loss About: Podstawowym celem strony Amandy może nie jest dzielenie się poradami fitness (jest wirtualnym trenerem personalnym), ale to nie znaczy, że na jej blogu nie można znaleźć kilku niesamowitych pomysłów na to, jak ćwiczyć. Sprawdzone metody Amandy stanowią idealną równowagę pomiędzy aktywnym treningiem a satysfakcjonującymi rezultatami. Znajdziesz tu porady fitness, plany treningowe, zdrowe przepisy i mnóstwo informacji na temat zdrowia i odżywiania. Top Post: Functional Movement Screen: Injury Prevention at its Best Top Quote: "Moim celem jest zmiana sposobu patrzenia na trening personalny, w tym, że trening personalny to nie tylko uzyskanie świetnego treningu, ale edukacja i wyposażenie Cię w wiedzę, której potrzebujesz, aby podjąć działania w celu bezpiecznego ćwiczenia, rozwijania świadomości ciała i zapobiegania urazom związanym z ćwiczeniami w długim okresie czasu."

57. The Jellygoose Blogs

Thejellygooseblogs.com Autor: Lisa Typ: Weight Loss & Lifestyle O: Lisa pochodzi z Wielkiej Brytanii - daleko od Stanów Zjednoczonych, ale ma wzruszającą historię siły, której nie sposób zignorować. Lisa cierpi na Chroniczne Zmęczenie, wyniszczającą chorobę, która znacznie spowolniła jej życie, ale z którą udało jej się również walczyć. Lisa założyła swój blog około rok temu, aby zrzucić zbędne kilogramy w nadziei, że pomoże to w leczeniu jej choroby - jej walka jest z pewnością inspirująca i warto ją śledzić. Top Post: Nie jesteś otyła, jesteś [tu wstaw komplement]. Top Quote: "Poprzez śledzenie tego bloga dołączysz do mnie w tych podróżach, dowiesz się o rzeczach, którymi jestem nadmiernie podekscytowana - zazwyczaj są to produkty kosmetyczne, muzyka, feminizm, ziny, rzeczy związane z ciałem pozytywnym [i] pomoc w zdrowiu psychicznym."

58. Body Rebooted

Bodyrebooted.com Autor: Christina Typ: Weight Loss & Healthy Recipes O: Trzy lata temu Christina poroniła, popadła w depresję, przytyła i nabawiła się okropnego problemu z postrzeganiem własnego ciała. Ale to nie było to, kim Christina była w głębi duszy. Tak więc, zmieniła dietę na bezglutenową i uruchomiła stronę internetową poświęconą dzieleniu się zdrowymi, dobrze smakującymi przepisami, które inni mogą wykorzystać, aby pomóc im schudnąć i żyć zdrowo. Certyfikowany dietetyk i instruktor jogi, blog Christiny ma wszystko, czego potrzebujesz, aby uzyskać praktyczne wskazówki, jak schudnąć i setki pysznych, zdrowych przepisów, które pomogą Ci w Twojej podróży. Top Post: Rosemary Cloud Bread Top Quote: "Ten 1. krok jest zawsze najtrudniejszy...pozwól mi pomóc Ci rozpocząć Twoją zdrową podróż życia już dziś!"

59. Wellness Mama

Wellnessmama.com Autor: Katie Typ: Healthy Living About: Jest to wystarczająco trudne, aby spróbować wprowadzić siebie na ścieżkę zdrowego życia, ale dodaj do tego rodzinę i może się wydawać, że szanse na sukces są astronomiczne. Wejdź do Katie. Jako matka sześciorga dzieci, ma ona duże doświadczenie i listę wskazówek i trików, które zapracowane mamy i rodziny mogą wykorzystać, aby osiągnąć dobre samopoczucie. Trzyma się prawdziwej żywności, naturalnych środków zaradczych i naturalnego stylu życia, starając się zwalczyć wszystkie chemikalia i zanieczyszczenia, które mogą potencjalnie zaszkodzić twojej rodzinie - i robi to cholernie dobrze. Top Post: 101 Uses for Coconut Oil Top Quote: "Jakkolwiek banalnie i banalnie to brzmi, moim prawdziwym celem z blogiem jest pomóc Wam i stworzyć trwałe zmiany, aby nasze dzieci mogły dorastać w lepszym świecie".

60. Art of Healthy Living

Artofhealthyliving.com Autorzy: Simon & Becky Rodzaj: Healthy Living O: Simon i Becky są entuzjastami zdrowia przez całe życie. Troszczą się o dokonywaniu zdrowych wyborów, a oni troszczą się jeszcze bardziej o pomaganie ci zrobić to samo. Zamiast uzyskać super osobiste, Simon i Becky blog jest poświęcony przynosząc czytelnikom najnowsze wiadomości, informacje, wskazówki i porady dla osiągnięcia zdrowego stylu życia. Znajdziesz tu wszystkie potrzebne informacje, od diet, przez porady gwiazd, po urodę, fitness i wiele innych. Top Post: Ćwiczenia & Fitness Rozwój na 2016 rok Top Quote: "Zdrowie jest tak ważne - od niego zależy Twoje życie!"

61. Shrederella

Shrederella.com Autor: Shawn Typ: Weight Loss, Fitness, Healthy Recipes, Healthy Living About: Miała nas z jej nazwą, ale nurkując trochę głębiej, kreatywność Shawn naprawdę zatapia haki w. Jej sekcja "o" jest napisana jak smutna (i zabawna) bajka, ale to jej bardzo prawdziwa walka, która również porusza nerwy. Shawn zawsze ciężko pracowała, ale jej dążenie do edukacji i kariery odbiło się na jej ciele - spowodowało przyrost wagi i głęboką depresję. Shawn założyła Shrederellę jako sposób na odzyskanie swojego życia i kronikę tej podróży, i wykonała kawał dobrej roboty. Podążaj za nią, aby poznać autentyczną osobę z prawdziwymi problemami, z którymi na pewno się utożsamisz - plus mnóstwo pysznych, zdrowych przepisów i trików fitness. Top Post: Mrożone lody bananowe z masłem orzechowym Macadamia (yum!) Top Quote: "Podczas gdy jest to moja zabawna próba podzielenia się z wami moim doświadczeniem, muszę być całkowicie szczera, kiedy mówię, że było ciężko. Mogę żyć z rezygnacją na wszystkich gadżetów, gizmos, systemów i planów, które ledwo ujrzały światło dzienne, ale to jest naprawdę trudne do zaakceptowania, że zrezygnowałem z siebie. Choć wiem, że czeka mnie długa i żmudna podróż, mam nadzieję, że zainspiruję innych, by dotrzymywali mi towarzystwa w tej drodze."

62. Ewolucja Wyższego Ja

Higherselfevolution.wordpress.com Autor: Nikki Rodzaj: Weight Loss, Fitness, Beauty, Healthy Living About: Nowa blogerka, Nikki stara się osiągnąć dobre samopoczucie i zdrowy tryb życia, ale to, w czym jest naprawdę najlepsza, to zdobywanie darmowych produktów i recenzowanie ich, abyś wiedziała, co działa (a co nie), jeśli chodzi o odchudzanie, fitness, urodę, jakkolwiek to nazwać. Blog Nikki jest naładowany przydatnymi recenzjami produktów, ale nie wstydzi się ona również dzielić swoją osobistą podróżą w kierunku dobrego samopoczucia. Praktyczne i emocjonalne. Uwielbiamy to. Top Post: My Fitness Routine Top Quote: "Dostaję darmowe próbki od przypadkowych firm już od jakiegoś czasu. Dopiero kiedy nie mogłam pracować z powodu problemów osobistych, zdałam sobie sprawę, jak mogę prowadzić oszczędny styl życia, być zrównoważona i jednocześnie żyć szczęśliwie! Ten blog będzie o moim życiu!"

63. Skinny Ms.

Skinnyms.com Autor: Misc. Typ: Weight Loss, Fitness, Healthy Living, Healthy Recipes, Beauty About: Skinny Ms to sklep internetowy, w którym znajdziesz wszystko, czego możesz potrzebować (lub chcieć), aby stracić na wadze i prowadzić zdrowy tryb życia. Znajdziesz tu porady, fitness, przepisy, a nawet plany posiłków, które pomogą Ci w drodze do nowej Ciebie. Top Post: Total Body Transformation Ebook Top Quote: "Zespół SkinnyMs. wierzy, że wszyscy ludzie, niezależnie od wieku, rozmiaru i poziomu sprawności fizycznej, mają siłę, aby odmienić swoje życie - potrzebują tylko odpowiednich zasobów, aby to zrobić."

64. Szczęśliwe jedzenie, zdrowe życie

Happyfoodhealthylife.com Autor: Holly Typ: Weight Loss, Fitness, Healthy Recipes About: Historia Holly zaczyna się i kończy na jedzeniu. Lata temu Holly spędzała każdą wolną chwilę obsesyjnie myśląc o każdej kalorii, każdym kęsie i próbując każdej diety jo-jo, którą mogła wymyślić, aby zrzucić kilogramy. Ale pewnego dnia obudziła się i zdała sobie sprawę, że nigdy nie znajdzie szczęścia żyjąc w ten sposób. Zaczęła skupiać się na odnalezieniu miłości do zdrowej żywności i gotowania, miłości, którą teraz dzieli się na swoim blogu i którą uważa za swój prawdziwy cel w życiu. Znajdziesz tam wszystko, czego potrzebujesz, aby nauczyć się na nowo cieszyć się jedzeniem bez poczucia winy. Top Post: Cleansing Tri-Color Quinoa Salad Top Quote: "To jest to, co mam zrobić z moim życiem. To jest mój życiowy cel. Powodem, dla którego dano mi te osobiste zmagania, było to, żebym mogła się z nich uczyć i uczyć kobiety takie jak ty."

65. The Failed Dieter

Thefaileddieter.com Autor: Jessica Typ: Weight Loss, Healthy Living, Fitness, Healthy Recipes About: The Failed Dieter to nowo uruchomiona strona internetowa Jessiki, która wcześniej była właścicielką Jessica's World, osobistego bloga, którego używała do kronikowania swojej podróży związanej z utratą wagi. Teraz jej blog przekształcił się w coś więcej - miejsce, w którym Jessica daje wskazówki i przepisy na zaprzestanie stosowania diety jo-jo i wybranie zdrowego stylu życia. Jessica straciła 50 kilogramów, wprowadzając drobne zmiany w stylu życia i porzucając złe nawyki. Teraz jej misją jest pomóc Ci zrobić to samo. Top Post: 8 Ways to Get More Steps if You Work a Desk Job Top Quote: "Mam przed sobą tak wiele kroków i będzie to ciągła walka przez resztę mojego życia, ale wiem, że jest to możliwe, nawet gdy wydaje się, że waga utknęła na długie miesiące w tej samej wadze bez względu na to, co robię."

66. Laura Houssain

Laurahoussain.com Autor: Laura Typ: Weight Loss, Mental Health, Positive Body Image O: Laura jest trenerem zdrowia, którego pasja do pomagania innym w pokonywaniu uzależnień i zdobywaniu satysfakcjonującego życia bierze się z jej własnej historii: Przez lata walczyła z uzależnieniem (od jedzenia, papierosów i wielu innych rzeczy) i była nauczona wierzyć, że jako kobieta jest mniej wartościowa niż mężczyzna. Uwięziona we własnym umyśle i naprawdę nieszczęśliwa, Laura pewnego dnia zdała sobie sprawę, że kluczem do pokonania nałogów jest dokonywanie świadomych wyborów każdej rzeczy, którą robi - sposób myślenia, który nauczył ją, jak bardzo jest w

Share :

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Może Cię zainteresować