• 19 maja 2024

Co jest w Twojej zamrażarce? Najlepsze i najgorsze produkty spożywcze

Co jest w Twojej zamrażarce? Najlepsze i najgorsze produkty spożywcze

Na wypadek, gdybyś przegapił wiele ulotek sklepów spożywczych, które wypadają z twojej codziennej gazety, marzec jest Narodowym Miesiącem Mrożonej Żywności. I chociaż jest to "święto" stworzone przez ludzi, którzy produkują i sprzedają mrożonki, dziś jest świetny czas, aby zrobić inwentaryzację swojej zamrażarki i określić pokryty lodem przedmiot po przedmiocie, który powinien zostać lub powinien odejść teraz.

Jak popularne są mrożonki? Według pisarki kulinarnej Noemi Gonzalez, "Każdego roku na całym świecie sprzedaje się ponad 25 miliardów dolarów mrożonek. Według statystyk przeprowadzonych przez Slash Foods, 53% wszystkich amerykańskich gospodarstw domowych używa mrożonych obiadów w pewnym momencie. Mrożonki są najbardziej popularne wśród osób w wieku 18-24 lat, osób samotnych i osób powyżej 75 roku życia."

Przez ostatnie kilka miesięcy garażowa zamrażarka Pana Złego Jedzenia była wypchana lodową kryą fantastycznych mrożonek - pysznych posiłków, które pochodzą z mojego programu Diet-to-Go Low-Fat Traditional. Ale ponieważ moja żona i dzieci lubią jeść też, nasza kuchenna zamrażarka sportowa bardziej tradycyjny skład mrożonek.

W naszym domu rutynowo znajdziesz takie mrożonki, jak paluszki rybne, nuggetsy z kurczaka, gofry śniadaniowe, różne warzywa, pizze i Hot Pockets. Wiedząc, że to Narodowy Miesiąc Mrożonek, zastanawiałam się, jak moje domowe produkty układają się w sferze dobrych/złych produktów.

Tak więc, jak to mam w zwyczaju robić w obliczu zadania związanego z jedzeniem, zwróciłam się o pomoc do mojej przyjaciółki Leanne Ely. Według całkowicie bezstronnej strony internetowej www.leanneely.com, "Leanne Ely jest autorką bestsellerów New York Timesa i autorką serii książek Saving Dinner". Według magazynu Woman's Day, ona jest ekspertem w sprawie gotowania rodziny."

Po konfrontacji z Leanne, której głowa została posadzona kwadratowo wewnątrz mojej zamrażarki lodówki, nie mogłem pomóc, ale zapytałem: "Co taka lodowa dziewczyna jak ty, robi w takim miejscu jak to?". Dobra, tak naprawdę pytałem, jak moje jedzenie jest w rankingu?

Po rozmrożeniu, Leanne wyrzeźbiła następujący raport na temat...

5 najgorszych, 5 najlepszych mrożonek w twojej lodówce

1) Skrzynie z kurczakiem

Wiesz, że rodzaj mówię o-wiecznie obecny, prawie zawsze na sprzedaż bez kości bez skóry piersi z kurczaka. Tak, chcesz te.

2) Warzywa Galore

Alejka z mrożonkami jest pełna mrożonych warzyw każdego rodzaju. Wielki oszczędzacz budżetu, zebrane w ich szczyt, to jest coś, aby zaopatrzyć się na.

3) Wacky na gofry

Istnieją wielkie całe ziarno, gotowe do gofrów, nawet te bezglutenowe dla tych, którzy ich potrzebują. Wspaniałe płótno dla machnięcia masła orzechowego na szybkie śniadanie.

4) Fruitopia

Worki z jagodami, brzoskwiniami, mango, ananasem - składniki na idealne smoothie. Kupuję te worki na beczki i utrzymuję moją zamrażarkę pełną owoców!

5) Czosnek i zioła

Szczególnie bajeczny produkt-małe kostki lodu-jak tace świeżych ziół (kolendra, bazylia) i czosnek i imbir, zbyt. Te zioła i czosnek są czymś, co zawsze mam pod ręką dla wygodnego gotowania. Wykonane przez firmę o nazwie Dorot, sprawdź swój lokalny sklep spożywczy pod kątem dostępności.

Masz to: pięć zdrowych mrożonek, gotowych pomóc Ci dobrze zjeść. Ale uważaj, są cztery niebezpieczeństwa, aby być świadomy ... i bonus piąty od pana Bad Food siebie.

1) Pomyłka kurczaka

Nie dostać panierowane, smażone i gotowe do rzeczy, które można podgrzać i jeść. Przeczytaj informacje o wartościach odżywczych na każdym opakowaniu. Nie jest tak źle? Wróć i spójrz na to jeszcze raz, tym razem z tym, co prawdziwy rozmiar porcji byłoby. Uh huh. Widzisz, o co mi chodzi?

2) Podłe warzywa

Oopsie doo na warzywach, które są afloatowane z sosem, goo i ser! Rozmowa o odwróceniu dobrej sytuacji na złe! Biegnij, nie idź. To jest przypadek veggies gone bad.

3) Botched śniadanie

Gofry z odrobiną masła orzechowego to jedno, inne rzeczy śniadanie w sekcji zamrażarki jest powodem do niepokoju! Nie trzeba setki kalorii, gobs tłuszczu i cukru biorąc cię w dół przed południem. Trzymaj go bezpiecznie z wyżej wymienionych gofrów.

4)Zbrodnicze owoce

Zwykłe owoce są świetne, bardzo pożywne i mają naturalnie niską zawartość cukru (zwłaszcza jagody). Ale sok to już inna sprawa, nawet 100% sok owocowy. Może być ciężki dla poziomu cukru we krwi. Jeśli w ogóle robisz sok, idź na łatwiznę. Jest powód, dla którego istnieją takie rzeczy zwane szklanki do soków - ponieważ nie trzeba dużo!

5) Ay, Caramba!

Pan Złe Jedzenie ostrzega nas przed El Monterey XX Large Chimichanga, na którą natknął się podczas zakupów w Wal-Mart. Mięsiste Spicy Red Hot Beef & Bean XX Large Chimichangas zrobił meksykański taniec tłuszczu na jego diecie - do melodii 920 kalorii, 57g tłuszczu (15g nasyconych; 1g tłuszczu trans), 40mg cholesterolu, 1,140mg sodu, 83g węglowodanów i 22g białka.

To tyle od waszej sympatycznej Dywaniki Kolacji. Ona musi iść zakupy, ale nakłania ciebie patrzeć w twój spożywczy sklep ulotki w tym tygodniu dla ofert w alei mrożonej żywności ponieważ teraz jest czas zapas!

Dziękuję Clarence Birdseye... um, to znaczy Leanne Ely. Myślę, że dałbym moim mrożonkom ocenę B. Na każde dobre jedzenie, mam jedno złe, które chłodzi się obok niego.

Mrożonki to wielka oszczędność czasu. Tylko pamiętaj, aby przygotować się na sukces diety, mając pod ręką zdrowsze wybory.

Redaktor naczelny Diet-to-Go John McGran, a.k.a. Mr. Bad Food, był pisarzem/redaktorem tak długo, jak długo walczył ze swoją wagą. Podczas swojej 25-letniej kariery, John pisał dla wielu gazet, tabloidów i stron internetowych. Możesz rozpoznać jego nazwisko i styl z siedmiu lat, które spędził pisząc kolumnę Worst of the Worst Foods jako Pan Złe Jedzenie. Jeśli macie jakieś tematy, którymi chcielibyście, aby John się zajął, piszcie do niego na adres jmcgran@diettogo.com

Share :

Może Cię zainteresować